Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.

Kompiuterinė technika

Kompiuterinė technika suteikia mums galimybę paprasčiau atlikti visas užduotis ir palengvina kasdienius darbus. Kiekvienas siekiame produktyvumo ir efektyvumo tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime – šiuolaikinės technologijos, kaip serveriai ir darbo stotysnešiojami ir stacionarūs Asus, MSI, Apple, Lenovo, HP kompiuteriai užtikrina, jog pavyks susitvarkyti net ir su pačia sunkiausia užduotimi. Kadangi kompiuterinės technikos skirtis yra viena iš sparčiausiai augančių ir tobulėjančių, siekdami patenkinti įvairiausius klientų poreikius, nuolat atnaujiname savo asortimentą ir galime jums pasiūlyti naujausią ir toliausiai pažengusią įrangą, kurios dėka gyvenimas taps tik lengvesniu.

Mes siūlome ne tik platų nešiojamųjų, stacionarių, planšetinių kompiuterių ir programinės įrangos pasirinkimą už žemą kainą. Bet ir įvairią tinklo įrangą, monitorius, ekranus bei projektorius, spausdintuvus ir kopijavimo aparatus bei įrangą automobiliams.

Kompiuterinė technika

Naudojami filtrai

Hp Proliant DL380 G7 R2U

Hp Proliant DL380 G7 R2U - vidutinės klasės patikimas serveris su 2,5 colio diskais. Plačios panaudojimo galimybės - nuo dokumentų ir kt. failų saugyklos ir bendradarbiavimo (Cloud computing), "Terminal-server" iki virtualių serverių talpinimo - priklausomai nuo apkrovos galima įdiegti iki 100 virtualių serverių.

Kaina 391,30 €
  • Išparduota

HP ProLiant DL360p Gen8

HP ProLiant DL360p Gen8 Rack 1U- naujesnės kartos, aukštesnės klasės patikimas serveris su 3,5 colio diskais. Plačios panaudojimo galimybės - nuo dokumentų ir kt. failų saugyklos ir bendradarbiavimo (Cloud computing), "Terminal-server" iki virtualių serverių talpinimo - priklausomai nuo apkrovos galima įdiegti iki 100 virtualių serverių.

Kaina 675,10 €
  • Išparduota

Kompiuterinė technika už prieinamą kainą!

Šiais laikais praktiškai visi iš mūsų turime bent vieną, o dauguma bent keletą kompiuterių savo namuose – nors atrodo, kad į ši įranga mūsų gyvenime atsirado ne taip ir senai, dabar be jos būtų sunku įsivaizduoti savo kasdienybę. Komforto jausmas malonus visiems, todėl stacionarią įrangą vis dažniau pakeičia mažiau vietos užimantys nešiojami kompiuteriai, jų dėka galime atsiriboti nuo vietos ir išlikti produktyvūs, kad ir kur būtume. Vis dėlto kompiuteriniams žaidimams ir sudėtingoms užduotims, kaip aukštos raiškos video redagavimui, 3D maketavimui ir kt. rekomenduojame rinktis stacionarų kompiuterį kartu su išoriniu monitoriumi ar ekranu. Papildomi kompiuterių komponentai užtikrina spartų, sklandų darbą. Tuo tarpu išoriniai kompiuterių aksesuarai suteikia galimybę visas naująsias technologijas pritaikyti kiekvieno poreikiams. Tobulėja ir programinė įranga, kurios dėka mes galime dirbti patogiau, o kompiuteriai veikti optimaliai. Įprastą knygų skaitymą namuose ar kelionėse dažnai pakeičia planšetiniai kompiuteriai, el. skaityklės, todėl darosi vis sunkiau išvengti naujųjų technologijų įtakos savo gyvenime.

Kompiuterinės įrangos nauda jaučiama ir darbinėje aplinkoje – spausdintuvai ir kopijavimo aparatai, priedai suteikia galimybę dalintis dokumentai, atspausdinti bet kokią informaciją. O ekranai ir projektoriai leidžia pristatyti prezentacijas, tuo tarpu kiti kompiuterių priedai užtikrina visapusiškai patogų darbą. Serverių ir darbo stočių dėka galime laikyti svarbius duomenis tinkle, naudoti didelį kiekį virtualių mašinų ir daug kitų užduočių. Visi šie įrenginiai gali būti ne tik patogūs naudoti, bet ir suteikti galimybę atsipalaiduoti po sunkios dienos – tam dažnai pasirenkami žaidimų kompiuteriai, konsolės, kurie gali nukelti mus į virtualų pasaulį ir leidžia nors trumpam sugrįžti į vaikystę bei pamiršti kasdienius rūpesčius. Išorinės ir vidinės duomenų laikmenos leidžia pasirūpinti atsarginėmis svarbios informacijos kopijomis ar nespėtus padaryti darbus parsinešti namo nešiojamoje laikmenoje. Automobilių įranga taip pat svarbi daugumai, vaizdo registratoriai kurie užfiksuos visas svarbias situacijas ar navigacijos, kurių pagalba galėsite nuvykti į reikiamas vietas.

 

Kompiuterinė technika internetu

Tinklas.eu parduotuvėje galite rasti įvairią kompiuterinę techniką geriausiomis kainomis. O vykstančios akcijos leis įsigyti kompiuterius pigiau.

Pirkinių krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Pirkinių krepšelis tuščias

 

Galite išbandyti populiarias paieškas
Rekomenduojamos prekės

Paskyra

Paskyra

Neturi paskyros?
Sukurti paskyrą