Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.

Automobilių įranga

Su automobilių įrangos pagalba galėsite ne tik keliauti paprasčiau naudodami Garmin, TOMTOM, Prestigio, Navitel navigaciją ir navigacijos priedus bet ir apsaugoti save ir mašiną su vaizdo registratoriais. Naujausių Xiaomi, MIO, Neoline, Truecam vaizdo registratorių dėka galime užfiksuoti netyčines avarijas, kelių eismo taisyklių pažeidėjus. Galima rinktis netgi navigaciją su vaizdo registratoriumi. O su parkavimo sistema, kokybiškomis garso ir muzikos kolonėlėmis, įvairiais bluetooth, WiFi adapteriais gyvenimas taps tik paprastesniu.

Atraskite didelį mūsų prekių pasirinkimą geromis kainomis internete.

Automobilių įranga

Naudojami filtrai

Automobilinė įranga už prieinamą kainą!

Jeigu norite daugiau komforto ir saugumo automobilyje? Populiariausių automobiliams skirtos elektronikos pagalba galime apsisaugoti nuo avarijų, klausytis muzikos kokybiškiau ir t.t.

Navigacijos ir vaizdo registratoriai

Nors ir šių įrenginių pasirinkimas didelis, išsirinkti jums padės - pirkdami automobilių navigacijas atkreipkite dėmesį į jos ekrano dydį, kainą ir gamintoją, o norint įsigyti kokybišką automobilinį vaizdo registratorių jums svarbu Full HD, 4K filmavimo raiška. Naudodami USB laidus, įkroviklį ir atminties korteles galime svarbius vaizdo įrašus ir kitą informaciją perkelti į kompiuterį ir įkrauti norimą įrenginį.

 

Automobilių įranga internetu

Tinklas.eu parduotuvėje galite rinktis iš plataus, kokybiškų gamintojų vaizdo registratorių, navigacijų, parkavimo sistemų, kolonėlių ir įvairių priedų asortimento nebrangiai. O vykstant įvairioms akcijoms, išpardavimo metu galite įsigyti šią techniką pigiau kelių mygtukų paspaudimu.

Pirkinių krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Pirkinių krepšelis tuščias

 

Galite išbandyti populiarias paieškas
Rekomenduojamos prekės

Paskyra

Paskyra

Neturi paskyros?
Sukurti paskyrą