Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.

Išmaniosios apyrankės (smartband)

Išmanioji apyrankė - tai mažesnio dydžio ir pigesni išmanieji laikrodžiai. Šie prietaisai, turi nemažai kasdieniame gyvenime ypač naudingų funkcijų. Fitbit, Amazfit, Huawei, Xiaomi išmaniosios apyrankės yra pigiau parduodamos internetu, tinklas.eu el. parduotuvėje, jos gali skaičiuoti žingsnius, sudegintas kalorijas, pulsą ir kraujospudį bei sekti jūsų miego kokybę. Skirtingi variantai turi net GPS, ir muzikos grotuvų valdymą ir žinučių pranešimus. Platus spalvų, dirželių pasirinkimas leis išmanias apyrankes (angl. „fitness tracker“) pritaikyti prie jūsų norų. Vienas geriausių variantų kokybės ir kainos santykiu - Xiaomi Mi Band 5, ši išmanioji apyrankė turi spalvotą ekraną ir daugybę naudingų funkcijų: ilgas akumuliatoriaus veikimo laikas, kalendorius, pranešimai, fizinis stebėjimas ir net 50 m. atsparus vandenyje. Rinkdamiesi populiarias išmanias apyrankes tikrai nesuklysite ir daugumai žmonių jos taps motyvacija sportuoti ir judėti.

Išmaniosios apyrankės (smartband)

Naudojami filtrai

Išmanioji apyrankė už prieinamą kainą!

Nemažai šiuolaikinių žmonių šios apyrankės tapo neatskiriama gyvenimo dalimi. Nebrangus prietaisas, kuris ne tik turi daugybę naudingų funkcijų, bet ir gali ypač estetiškai atrodyti pravers visiems. Padėti išsirinkti kokybišką išmaniąją apyranką (angl. „smartband“) padės gidas žemiau.

Apyrankės dirželis ir korpusas

Greičiausiai pastebėjote, kad dauguma šių įrenginių naudoja guminius arba silikoninius dirželius. Šios medžiagos yra ypač atsparios, greitai išdžiūva ir yra ypač draugiškos odai, tad priešingai nei kai kurie metalai, oda nesukels alergijos. Rinkdamiesi populiaraus gamintojo „smart“ apyrankę turėsite galimybę įsigyti ir keistis dirželius ir prisitaikyti prie aprangos.

Ekranai

Skirtingų modelių apyrankių ekranai skiriasi. Dažniausiai kuo geresnė ir brangesnė apyrankė, tuo ryškesnis, kokybiškesnis bus ekranas. Tačiau jeigu norite, jog baterija laikytų ypač ilgai rinkitės ne taip kokybiškai rodančius, nespalvotus ekranėlius.

 

Išmaniosios apyrankės internetu

Jeigu nusprendėt įsigyti šį įrenginį, tinklas.eu internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškiausias Garmin, Samsung išmanias apyrankes nebrangiai, o nuolaidų metu turėsite galimybę rinktis iš prekių dar pigiau.

Pirkinių krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Pirkinių krepšelis tuščias

 

Galite išbandyti populiarias paieškas
Rekomenduojamos prekės

Paskyra

Paskyra

Neturi paskyros?
Sukurti paskyrą