Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.

Veiksmo kameros ir priedai

Įvairios aktyvaus sporto ir veiksmo kameros pigiau parduodamos tinklas.eu internetinėje parduotuvėje. Norite užfiksuoti savo ekstremalius važiavimus dviračiu, drifte, lenktynėse, įvairius skrydžius ar šuolius parašiutu, o galbūt nufilmuoti povandeninį pasaulį? Visoms aktyvioms veikloms Sony, Xiaomi, DJI ir GoPro kameros puikiai tiks dėl savo mažo dydžio, atsparumo smūgiams ir vandeniui ir ypač kokybiškos 4K, 2K, Full HD filmavimo kokybės. Taip pat šias mažo dydžio veiksmo kameras renkasi FPV dronams ir kitoms radijo bangomis valdomoms skraidyklėms. Apsauginiai dėklai padės tinkamai apsaugoti kameras nuo nelaimingų atsitikimų, o įvairūs priedai montavimui, dirželiai leis jas pritvirtinti prie bet kokio paviršiaus, nepamirškite kartu įsigyti ir tinkamos atminties (SD) kortelės. Veiksmo kameras ir jų priedus galite įsigyti žema kaina internetu.

Veiksmo kameros ir priedai

Naudojami filtrai

Xiaomi, GoPro kameros už prieinamą kainą!

Šių veiksmo, laisvalaikio kamerų populiarumas auga ypač greitai, kadangi jos yra naudojamos praktiškai visų profesionalių snieglentininkų, motociklininkų bei kitų ekstremalių sporto šakų profesionalų ir mėgėjų.Vis dažniau „GoPro Hero“ kameros yra naudojamos ir įprastų - mėgstančių keliauti, plaukioti ir kitomis veiklomis užsiimančių žmonių. Gamintojų ir kamerų pasirinkimas tikrai nemažas, tai kaip išsirinkti tinkamiausią?

Filmavimo ir nuotraukų kokybė

Praktiškai visos parduodamos veiksmo kameros geba filmuoti 4K arba 1080p (Full HD) raiška. Visgi yra labai svarbu, jog kameros sugebėtų filmuoti aukšta kokybe ir bent 30 kadrų per sekundę (FPS), kadangi kitaip vaizdas bus susiliejas ir nekokybiškas. Paprastai sakant, 24 kadrai per sekundę yra visiškas minimumas, 60 kadrų per sekundę fiksuoti vaizdo įrašai bus kur kas sklandesni (angl. „smooth“). Jeigu jums yra reikalingas sulėtintas (angl. „slow motion“) filmavimas, rinkitės kameras, kurios gali vaizdą fiksuoti bent 120 kadrų per sekundę greičiu.

Veiksmo kameros kaina

Rinkdamiesi veiksmo kamerą galbūt pastebėjote, jog dviejų populiariausių gamintojų - „GoPro“ ir „DJI“ prekės yra kur kas brangesnės už pigesnių: Acme, SJCAM, Denver variantus. Taip yra nebe reikalo, kadangi ankščiau minėti prekiniai ženklai atitinka geriausią filmavimo kokybę su ypač stabiliu vaizdu, gerą surinkimo kokybę ir WiFi, Bluetooth funkcijas. Mes visuomet rekomenduojame rinktis prekes, kurios tarnaus dar daugelį metų, kadangi tokiu būdu liksite tiek jūs laimingi ir prisidėsite prie planetos saugojimo.

 

Veiksmo kameros internetu

Mūsų parduotuvėje galite nebrangiai įsigyti geriausias aktyvaus sporto kameras, galybę priedų ir aksesuarų nebrangiai, Visas prekes pristatysime į Kauną, Vilnių, Klaipėdą, Šiaulius ar bet kurią kitą Lietuvos vietą kurjeriais ir paštomatais. Vykstančių akcijų ir išpardavimo metu galėsite įsigyti veiksmo kameras ir priedus pigiau.

Pirkinių krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Pirkinių krepšelis tuščias

 

Galite išbandyti populiarias paieškas
Rekomenduojamos prekės

Paskyra

Paskyra

Neturi paskyros?
Sukurti paskyrą