Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.

Foto ir video technika

Foto ir video technikos pagalba galite užfiksuoti bet kurią akimirką ryškiai ir kokybiškai. Ši įranga yra neatsiejama nuo kiekvieno fotografo, filmų kūrėjo ar azarto mėgėjo. Tiek profesionalams, tiek mėgėjams yra svarbu lengvai naudojama, kuo geresnė technika, veidrodiniai (DSLR), skaitmeniniai ir momentiniai fotoaparatai, 8K, Full HD, 4K video kameros, jų objektyvai, trikojai ir geri nešiojimui skirti krepšiai. O galbūt esate veiksmo mėgėjas ir norite užfiksuoti savo aktyvų laisvalaikį su GoPro, Sony, DJI, SJCAM veiksmo kameromis ar įvairiais Mavic Air/Pro, Phantom, Xiaomi, Parrot, Fimi kokybiškais dronais. Visą šią video ir foto techniką galite įsigyti žema kaina tinklas.eu e-parduotuvėje internetu.

Foto ir video technika

Naudojami filtrai

Foto ir video technika už prieinamą kainą!

Nors ir ne visi sieja savo gyvenimo ateitį su fotografija ar videografija ir mėgėjui yra smagu turėti techniką, kurios dėka galėsite užfiksuoti emocijas, svarbius momentus ir įrenginiais kuriais bus galima pasitikėti dar ilgą laiką.

Fotoaparatai ir priedai

Galite rinktis vieną iš pigesnių skaitmeninių fotoaparatų, kuris turės jau pritaikytą objektyvą, apšvietimą. O jeigu esate patyręs, arba norite išgauti maksimalią kokybę rinkitės iš profesionalams skirtų DSLR ir Mirrorless fotoaparatų kuriuose galėsite keisti objektyvus, mikrofonus ir kitus priedus. O galbūt jums reikia įvairių išorinių priedų - trikojų (angl. tripod), pritaikytų krepšių, peržiūrėkite mūsų siūlomas prekes ir tikrai rasite, kas tiks jums.

Video, veiksmo kameros ir dronai

Galimybė aukšta kokybe filmuoti keliones, laisvalaikį, vestuves ir kitus įvykius sužadina jaudulį visiems. Naujausių technologijų dėka galime įrašyti vaizdus net 4K, 8K kokybe! O dabartinės kameros gali tilpti net į delną. Dronai ir skraidyklės leidžia pamatyti pasaulį iš kitokio kampo, sunku net patikėti, jog dabar kiekvienas gali įsigyti tokią techniką. Jeigu jums reikalingos SD, MicroSD, CF ar kitos atminties kortelės, jas ir kitus aksesuarus galite rasti mūsų kataloge.

 

Video ir foto technika internetu

Šios technikos kaina gali siekti ne vieną tūkstantį. Todėl yra labai svarbu sutaupyti, tinklas.eu parduotuvėje galite įsigyti fotoaparatus, kameras, dronus ir priedus pigiau. Išpardavimo, akcijų metu galėsite rasti šias prekes dar pigiau!

Pirkinių krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Pirkinių krepšelis tuščias

 

Galite išbandyti populiarias paieškas
Rekomenduojamos prekės

Paskyra

Paskyra

Neturi paskyros?
Sukurti paskyrą