Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.

Monitoriai ir projektoriai

Monitoriai ir projektoriai leidžia mums pamatyti viską kas vyksta kompiuteryje ir galima sakyti, kad monitorius, projektorius ar ekranas - tai kompiuterio akys. Kadangi prie monitoriaus ekrano praleidžiate ilgą laiką yra labai svarbu rinktis juos kokybiškus, nes niekas nenorime susigadinti akis. Rinktitės tarp kokybiškų, IPS, VA ir kitų, Full HD, 2k ir 4k raiškos. O galbūt jums reikalingas kokybiškas projektoriusdidelis ekranas su kuriuo galėsite pristatyti įvairias prezentacijas. Arba projektorius su kuriuo galėsite pasijausti lyg kine. Kviečiame susipažinti su mūsu asortimentu, kuriame rasite populiariausių Asus, AOC, Samsung, Philips, MSI, Eizo, Acer, LG, HP, Epson, Xiaomi, BenQ ir kitų gamintojų gaminius žema kaina.

Monitoriai ir projektoriai

Kataloge 246 prekės.

Rodoma 1-45 iš 246 prekės(-ių)

Naudojami filtrai

Monitoriai, ekranai ir projektoriai prieinama kaina!

Visi mėgstame mėgautis gražiu vaizdu gamtoje, gražiu kraštovaizdžiu ir architektūra. Dėl panašios priežasties yra būtina rinktis kokybiškus ekranus, kurie atkurs ypač gražų vaizdą ir tuo pačiu saugos jūsų akis.

Monitorių pasirinkimas

Rinkdamiesi monitorių yra svarbu atkreipti kokioms užduotims jis bus naudojamas. Jeigu ruošiatės dirbti su grafinėmis programomis, „Photoshop“, „Lightroom“ nuotraukų redagavimas, video montavimas ir kt. jums yra reikalinga aukštos raiškos (2K, 4K) kokybiška IPS, VA panelė, kuri tiksliai atkurtų spalvas. Jeigu ruošiatės žaisti žaidimus, greitai atsinaujinantis ekranas (75Hz, 100Hz, 120Hz, 144Hz, 240Hz, 360Hz) yra didelis pliusas, kadangi gausite pranašumą prieš kitus žaidėjus. Biuro darbams ir interneto naršymui rekomenduojame rinktis iš visų kampų rodančią, IPS, VA matricą ir Full HD (1920x10xx), 2K ekrano raišką.

Projektoriai ir ekranai

Jeigu norite įsigyti projektorių ar LFD ekraną, atkreipkite dėmesį į jo atkuriamą raišką. Kuo atkuriama raiška aukštesnė, tuo geriau, kokybiškiau matysis vaizdas. Taip pat rinkdamiesi projektorių yra labai svarbu kiek liumenų galingumo yra jo lempa. Kai kurie projektoriai ne tik sunkiai matysis dieną, bet ir gadins jūsų akis dėl savo žemos raiškos.

 

Monitoriai ir projektoriai internetu

Rinkitės iš mūsų plataus asortimento, kuriame rasite kokybiškus monitorius, projektorius ir ekranus žema kaina. O išpardavimo ir nuolaidų metu galėsite įsigyti ekranus pigiau.

Pirkinių krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Pirkinių krepšelis tuščias

 

Galite išbandyti populiarias paieškas
Rekomenduojamos prekės

Paskyra

Paskyra

Neturi paskyros?
Sukurti paskyrą