Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.

Nestandartinės klaviatūros

Custom mechaninė klaviatūra - tai kiekvienam asmeniškai pritaikomas įrankis. Pradedant nuo klaviatūros dydžio ir spalvos, norimo išdėstymo, baigiant - keycaps (mygtukų dangalų) dizainu. Šios klaviatūros yra renkamos rankomis, todėl mūsų gaunamas rezultatas yra nepalyginamas su prebuilt (standartinėse parduotuvėse parduodamomis).

Mes padėsime jums išsirinkti tinkamiausią klaviatūrą, o turima 1+ metų patirtis leis užtikrinti, jog surinkimo proceso metu viskas vyks sklandžiai. Kad ir kokį pageidavimą turite, nesidrovėkite susisiekti :)

01. Modifikacija

Klaviatūros stabilizatorių bei switch (mygtukų) sutepimo metu (lubing) gaunamas žymiai tolygesnis garsas ir rašymo jausmas todėl nors iš šis procesas įprastai užtrunka 4-5 val. yra labai rekomenduotinas.

02. Surinkimas

Galime atlikti visą surinkimą pagal jūsų norus, prieš tai sutarę viską iki mažiausios detalės.

Nors dauguma šių klaviatūrų dalių nėra prieinamos Lietuvoje ar Europoje, mes pasirūpinsime jų atgabenimu. Taip pat yra svarbu žinoti, jog dėl ilgo detalių pristatymo laiko, kai kuriais atvėjais surinkimas gali užtrukti net ir porą mėnesių.

Pirkinių krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Pirkinių krepšelis tuščias

 

Galite išbandyti populiarias paieškas
Rekomenduojamos prekės

Paskyra

Paskyra

Neturi paskyros?
Sukurti paskyrą