Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.

Išmanieji laikrodžiai (smartwatch)

Įvairūs išmanieji laikrodžiai moterims, vyrams ir vaikams: su e-SIM kortele, GPS vietos, NFC mokėjimo funkcijomis, žema kaina siūlomi tinklas.eu el. parduotuvėje. Šiuo metu Apple Watch, Samsung Galaxy Watch, Huawei, Xiaomi, Amazfit, Fitbit, Garmin laikrodžiai tapo ypač populiarūs dėl didelio funkcijų pasirinkimo. Stebėjimas sportuojant, kalorijų ir kraujospūdžio matavimas, įvairių pranešimų, priminimų žinučių skaitymas, mokėjimas parduotuvėse, atsiliepimas į skambučius - tai tik maža šių įrenginių galimybių dalis. Dailus jų dizainas puikiai dera tiek prie kasdienio, tiek prie formalesnio įvaizdžio – išmanusis laikrodis (angl. „smartwatch“) gali būti pritaikomas prie visų jūsų norų. Geriausius 2021 išmanius laikrodžius galite įsigyti ypač paprastai internetu, o norintiems sutaupyti patiks išmanieji laikrodžiai išsimokėtinai.

Išmanieji laikrodžiai (smartwatch)

Naudojami filtrai

Išmanieji laikrodžiai už prieinamą kainą!

Technologijų tobulėjimas po truputį keičia mūsų visų mąstymą, taip pat atsitiko ir su laikrodžiais. Kadangi šiais laikais neužtenka turėti išmanaus telefono, išmanus laikrodis tapo vos ne tuo pačiu telefono, kurį galime nešioti ant savo riešo. O jeigu mėgstate išbandyti naujausias technologijas - šie prietaisai yra vienas iš geriausių pasirinkimų!

Skirtingi laikrodžių tipai

Populiariausių gamintojų laikrodžiuose veikia daug įvairių programėlių, jie taip pat suteikia galimybę valdyti telefoną ir geba atliktine mažą dalį telefono funkcijų: rodyti priminimus, atsiliepti į skambučius ar pakeisti muziką. Priešingai nei išmanieji laikrodžiai, išmanios apyrankės (angl. fitness band) yra žymiai labiau ribotos ir dauguma tinka tik naudojimui sporte.

Jeigu jūs esate prijaučiantis senas, geras mechanines technologijas, egzistuoja puikūs variantai ir jums - tai Withings, Nokia gamintojų variantai, jie yra vadinami „Hibridiniais laikrodžiais“. Šie variantai nenaudoja OLED, TFT ekranų, tačiau turi žingsnių, miego, sporto sekimo ir žadintuvo, bei pranešimų funkcijas. Yra netgi modeliai palaikantys GPS technologiją.

Renkatės išmanų laikrodį, kuris gali pasiūlyti didžiausią kiekį funkcijų, tikti sportui, tačiau tuo pačiu ir elegantiškai atrodyti? Apple Watch, Samsung Galaxy Watch, Huawei, Xiaomi ir Amazfit gaminiai pasižymi kaip tik tuo. Taip pat juos galėsite prisitaikyti prie savo norų, keisdami apyrankes į odines, metalines.

Laikrodžio operacinė sistema ir suderinamumas

Yra svarbu atkreipti dėmesį į kokią operacinę sistemą naudoja jūsų išmanusis telefonas. Jeigu jau kuris laikas esate „Apple“ ekosistemoje - jums patogiausias variantas bus Apple Watch 6, 5, SE, kadangi šie įrenginiai naudoja „Watch OS“ ir yra pritaikyti geriausiam veikimui su iOS operacine sistema. Taip pat yra labai svarbu atsiminti, jog šie laikrodžiai veiks tik su iPhone telefonais, tad jeigu jūs jo nenaudojate, reikės rinktis kitą variantą. Išmanieji laikrodžiai naudojantys „Google OS“, „Android Wear“ bei kiti naudojantys nuosavą operacinę sistemą bus suderinami tiek su Samsung, Google, Huawei, Xiaomi telefonais naudojančiais „Android“, tiek su iPhone.

 

Išmanieji laikrodžiai internetu

Atsiliepkite į skambučius, sekite sudegintas kalorijas, žingsnius ir būkite produktyvus. Mūsų tinklas.eu internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškus išmanius laikrodžius nebrangiai. O vykstant išpardavimui, jus sudomins išmanūs laikrodžiai pigiau, taip pat galite įsigyti lizingu be pabrangimu.

Pirkinių krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Pirkinių krepšelis tuščias

 

Galite išbandyti populiarias paieškas
Rekomenduojamos prekės

Paskyra

Paskyra

Neturi paskyros?
Sukurti paskyrą