Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.

Klaviatūros

Membraninė, mechaninė klaviatūra yra neatsiejama mūsų kasdienybės dalis, kadangi visi dirbame, žaidžiame ir naudojamės kompiuteriais. Šiandieninės laidinės, belaidės klaviatūros turi daugybę funkcijų: bluetooth ryšys, RGB (daugybės spalvų) apšvietimas ir kt. Atkreipkite dėmesį į jums patinkančios klaviatūros dydį, dizainą ir tokiu būdu susikurkite jums patogią pramogų, darbo vietą. Tinklas.eu el. parduotuvėje galite rasti populiariausių Logitech, Razer, Corsair, Steelseries, Cooler Master, Kingston HyperX, Cherry, Dell, Ducky, A4Tech, Aula, Logilink, Apple klaviatūrų. Galbūt ieškote geros mechaninės klaviatūros žaidimams arba programavimui? Mes siūlome didelį įvairias žaidiminių, su Cherry MX Red, Brown, Red, Silver, Razer Switch ir kitais mygtukais, 100% su atskirais skaičiais, TKL ir 60% klaviatūrų pasirinkimą žema kaina ir garantuojame, jog surasite jums patinkančią. Išpardavimu metu rasite laidines, bevieles klaviatūras pigiau.

Klaviatūros

Naudojami filtrai

Geros, pigios mechaninės, belaidės klaviatūros už prieinamą kainą!

Kokybiška, ilgai tarnaujanti klaviatūra yra būtina kiekvienam. Visgi daugelis mūsų praleidžiame ilgas dienas ant jos rašydami, žaisdami kompiuterinius žaidimus. Ieškoma bluetooth klaviatūra arba žaidimų klaviatūra? Atvykote į tinkamą vietą - mūsų asortimente kiekvienas ras sau tinkamą klaviatūrą. O išsirinkti padės pagalbinis gidas žemiau.

Membraninė ar mechaninė?

Beveik visos įprastos, pigesnės klaviatūros yra membraninės, jų mygtukai naudoja membranas. Pagrindinis jų minusas - kiekvienas paspaudimas yra sunkesnis ir ilgiau užtrunka, todėl ilgai rašydami tekstą jūsų rankos greičiau pavargs. Visiems žaidėjams rekomenduojame rinktis mechaninę, kadangi ją naudodami turėsite pranašumą prieš kitus - žaidėjus.

Mechaninės klaviatūros naudoja spyruokles ir mygtukus skirtingais pavadinimais. Cherry MX, Razer Green, Gateron, ir kiti „Blue“ mygtukai yra garsūs ir primena senovines rašymo mašinėles. Cherry MX, Razer Yellow, Gateron ir kiti „Red“ skamba žymiai tyliau, tačiau nesijaučia spyruoklės paspaudimas. Razer Orange, Gateron, Outemu, Cherry MX „Brown“ mygtukai yra variantas tarp dviejų ankščiau minėtų. Daugelis žmonių „Brown“ renkasi kaip mėgstamiausius iš šių trijų. Egzistuoja žymiai daugiau mygtukų pasirinkimų, tačiau šie yra pagrindiniai. Yra svarbu paminėti, jog pirkdami mechanines klaviatūras jūs turėsite laisvę įsigyti įvairius klavišus (angl. „keycaps“) ir dauguma jų naudoja smarkiai tvirtesnius, metalinius korpusus bei palaiko įvairių  spalvų RGB apšvietimą.

 

Klaviatūros internetu

Mūsų tinklas.eu parduotuvėje galite nebrangiai įsigyti įvairias bevieles, mechanines, ergonomiškas klaviatūras, o vykstančių akcijų, išpardavimo metu rasite klaviatūras pigiau. Visas prekes mes sparčiai pristatysime į Klaipėdą, Vilnių, Kauną, Kaišiadorius ar bet kurią kitą Lietuvos vietą paštomatais ir kurjeriais.

Pirkinių krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Pirkinių krepšelis tuščias

 

Galite išbandyti populiarias paieškas
Rekomenduojamos prekės

Paskyra

Paskyra

Neturi paskyros?
Sukurti paskyrą