Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.

Projektoriai ir ekranai

Lazeriniai, „Full HD“ ir 4K projektoriai yra naudojami filmų, serialų žiūrėjimui, biuruose, universitete ir mokyklose prezentacijų pristatymui. Projektoriaus ekranas - ypač reikalingas priedas, kurio pagalba galėsite matyti ryškų, kokybišką vaizdą. Naujausi projektoriai turi daugybę funkcijų ir gali jums pasiūlyti aukščiausią vaizdo kokybę. Rinkitės iš BenQ, Epson, Acer, Xiaomi, Šilelis ir kitų projektorių žema kaina, platų asortimentą rasite tinklas.eu internetinėje parduotuvėje. Įvairaus dydžio, mini projektoriai padeda mums pristatyti įvairius grafikus, statistikas. Taip pat jeigu norite įsirengti kiną namuose, šis įrenginys jums bus reikalingas. O norintiems išsirinkti geriausią projektorių, jums padės gidas šio puslapio apačioje.

Projektoriai ir ekranai

Naudojami filtrai

PROJECTOR X1123HP 4000 LUMENS MR.JSA11.001 ACER

Light output 4000 Lumen, Native resolution 1920x1200, Contrast 20000:1, 1x15pin D-sub, 1xHDMI, 1xAudio-Out, 1xAV-In, 1xMicro-USB, 1xUSB 2.0, 1xComposite video, Speakers, Lamp life 15000 hours, Noise level, max 31 dB, Colour Black, Included Accessories AC Power Cord,Battery for remote control,Quick Start Guide,Remote Control,Security Card,VGA Cable
Kaina 349,85 €

Projektoriai ir ekranai už prieinamą kainą!

Rinkdamiesi projektorių atkreipkite dėmesį į jums reikalingą tipą - skirtą filmams, verslui ar mini projektorių, bei į svarbiausius parametrus. Tokiu būdu jums pavyks sutaupyti ir įsigyti tinkamiausią variantą.

Atvaizduojama raiška

Projektorius gali atvaizduoti skirtingą kiekį pikselių – kuo pikselių kiekis didesnis, tuo kokybiškesnis gali būti atvaizduojamas vaizdas. Projektorių rezoliucijos yra įvairios ir gali prasidėti nuo maždaug 800 x 480 iki 3840 x 2160 raiškos. Jeigu planuojate žiūrėti filmus ar kitą turinį iš didelio atstumo, rinkitės kuo kokybiškesnį, bent 1920 x 1080 rezoliucijos variantą. O jei projektorius bus naudojamas statistikų prezentacijoms, šis parametras nebus toks svarbus.

Kontrastas ir vaizdo ryškumas

Vieni svarbiausių aspektų renkantis projektorių yra ryškumas ir kontrastas, kuo didesnis ryškumas (ANSI liumenai) tuo vaizdas bus šviesesnis ir labiau tinkamas šviesioje erdvėje. Tiesa, kartais gamintojai vaizdo ryškumą matuoja skirtingais būdais – vieni matuoja tik „baltą ryškumą“, tai maksimaliai atvaizduojamas ryškumas baltose vietose. Tuo tarpu kiti gamintojai nurodo spalvų ryškumą, būna pamatuotas raudonos, mėlynos ir geltonos spalvų ryškumas. Šis matavimo būdas yra žymiai patikimesnis.

Kaina

Renkantis projektorių, kaina dažniausiai atitinka kokybę. Nors tinklas.eu parduotuvėje galite įsigyti tiek profesionalius, tiek ekonomiškus projektorius, kokybiško varianto kaina gali siekti 1000€+. Todėl yra ypač svarbu susidėlioti prioritetus ir peržiūrėti išpardavimą, akcijas.

 

Projektoriai internetu

Mes siūlome ypač platų pasirinkimą, žemomis kainomis. Visas prekes galite ypač paprastai užsakyti tinklas.eu svetainėje, jas sparčiai pristatysime į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Kėdainius ar bet kurią kitą Lietuvos vietą kurjeriais ir paštomatais.

Pirkinių krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Pirkinių krepšelis tuščias

 

Galite išbandyti populiarias paieškas
Rekomenduojamos prekės

Paskyra

Paskyra

Neturi paskyros?
Sukurti paskyrą