Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.

Elektriniai paspirtukai

Per paskutinius metus elektriniai paspirtukai tapo ypač populiarūs dėl savo nedidelio ir portabilaus dydžio. Daugelis jį renkasi vietoj tradicinio paspirtuko, dviračio dėl ypač lengvo važiavimo, nereikia atsispirti ar minti pedalų. O naudodami šią transporto priemonę jūsų važiavimas bus ypač linksmas ir smagus, nereikia jaudintis, jog nukris grandinė ar pavargsite kelionėje, dėl savo kokybiškų akumuliatorių paspirtukai gali nuvažiuoti 30-90 km. atstumą, o jei kas juos lengvai galėsite įsidėti į automobilio bagažinę. Geriausi elektriniai paspirtukai šiais laikais yra prieinami visiems, kadangi jų kaina smarkiai krito per pastaruosius metus. Pigiausiai elektrinius paspirtukus įsigysite internetu tinklas.eu parduotuvėje. Galite rinktis iš populiariausių Xiaomi, Ninebot, Denver ir kitų el. paspirtukų žema kaina, o norintiems sutaupyti patiks elektriniai paspirtukai išsimokėtinai ir dažnai vykstančios akcijos, nuolaidos.

Elektriniai paspirtukai

Naudojami filtrai

Elektriniai paspirtukai internetu

Neatsiejama kiekvieno modernaus miesto dalimi tampa elektrinės transporto priemonės, el. automobiliai, dviračiai, tačiau šiuo metu ypač smarkiai populiarėja elektriniai paspirtukai. Mieste šias transporto priemones ypač vasaromis matome kiekvieną dieną, jei kyla klausimas kodėl? Atsakymas labai paprastas, elektrinių paspirtukų dėka galite išvengti didelių miesto spūsčių ir į darbą nuvykti ypač greitai ir paprastai. O priešingai negu dviračius, galite apsaugoti juos vesdamiesi į patalpas ar be vargo sulankstyti.

Kaip išsirinkti gerą el. paspirtuką?

Trumpai pasakius. Mes rekomenduojame nepirkti pigesnio paspirtuko negu Xiaomi Mi Scooter Essential dėl to, kad dauguma ypač pigių paspirtukų turi silpnus akumuliatorius, labai prastą surinkimo kokybę ir dažnai gendantys. Xiaomi, Segway Ninebot gaminami paspirtukai yra labai populiarūs dėl savo nedidelės kainos, mažo svorio ir geros kokybės, tad jeigu nenorite per daug gilintis, rinkitės iš Xiaomi Mi M365/Pro, Mi Scooter/Pro ar Segway Ninebot paspirtukų. O jeigu norite išsirinkti idealų elektrinį paspirtuką, jums padės šie kriterijai:

Akumuliatorius - kuo galingesnė baterija (mAH), tuo ilgesnį atstumą nuvažiuosite. Nuvažiuojamas atstumas labai priklauso nuo vairuotojo svorio, važiavimo reljefo ir įkalnių.

Variklio galia - kuo galingesnis variklis (W) tuo paspirtukas galės greičiau, į statesnes įkalnes įvažiuoti. Dauguma paspirtukų gali važiuoti skirtingais greičio režimais.

Maksimalus vartotojo svoris - kuo didesnis svoris yra atlaikomas transporto priemonės, tuo labiau įvairaus sudėjimo žmonės galės juo kokybiškai naudotis. Dauguma el. paspirtukų puikiai veikia su 100-120 kg. naudotojais.

Kaina - paspirtukų pasaulyje kaina dažniausiai lemia paspirtuko kokybę ir patogumą. Jeigu norite ilgalaikio daikto, kuris galės įveikti 40-50 km. atstumą be didelių sunkumų tikėkitės išleisti 600-700€.

 

Nebrangūs elektriniai paspirtukai internetu

Mes siūlome platų geriausių elektrinių paspirtukų pasirinkimą įvairiausiomis kainomis, tad visi ras kas jiems tinka. Vykstančių akcijų, išpardavimo metu galėsite įsigyti elektrinius paspirtukus žema kaina ir sutaupyti. Visas prekes sparčiai pristatysime į Kauną, Vilnių, Klaipėdą, Uteną, Šiaulius ar bet kurią kitą Lietuvos vietą kurjeriais.

Pirkinių krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Pirkinių krepšelis tuščias

 

Galite išbandyti populiarias paieškas
Rekomenduojamos prekės

Paskyra

Paskyra

Neturi paskyros?
Sukurti paskyrą