Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.

Išorinės baterijos (Powerbank)

Išorinės baterijos (angl. „Powerbank“) yra ypač patogus būdas išlikti pasiekiamiems, kad ir kur būtumėte. Powerbankas - tai neatsiejama kiekvienos kelionės dalis, kadangi šie įrenginiai gali įkrauti išmanųjį telefoną ar kitus įrenginius per USB, USB Type C, Lighting ar kitas jungtis. Geriausi power bank žema kaina yra parduodami internetu, tinklas.eu el. parduotuvėje, kuriose rasite populiariausių:Aukey, Deltaco, Adata, ICY Box, Samsung, Intenso, Sandberg, Silicon Power, Xiaomi išorines baterijas. Šie įrenginiai lengvai tilps į rankinę ar kuprinę ir galės įkrauti jūsų Samsung, iPhone telefoną net iki 10 ar daugiau kartų. Rinkitės iš 10000 mAh, 5000 mAh, 2600 mAh, 20000 mAh. ir kitos talpos „powerbank“ baterijų su greito įkrovimo (angl. „fast charging“) technologija, o įvairios spalvos, dydžiai ir dizainai leis jums išsirinkti tinkamiausią variantą.

Išorinės baterijos (Powerbank)

Naudojami filtrai

Išorinės baterijos (power bank) geriausiomis kainomis!

Jau daugeliui mūsų šie įrenginiai nėra naujiena. Kadangi visi naudojamės išmaniais telefonais, laikrodžiais, yra būtina užtikrinti, jog šie įrenginiai visą laiką būtų įkrauti ir funkcionuotų tinkamai. Kadangi powerbank baterijų pasirinkimas tikrai didelis, kaip išsirinkti geriausią?

Baterijos talpa mAh

Svarbiausias aspektas renkantis išorinę bateriją yra jums reikalinga talpa ir kiek kartų norite, jog jūsų įrenginiai būtų įkrauti. Akumuliatoriaus talpa yra skaičiuojama miliampervalandėm (mAh), galite rasti 20000, 10000, 12000, 3250, 5000 ir kitos talpos baterijų. Paprastai pasakius, vidutinė išmaniojo telefono baterijos talpa yra apie 2000 mAh, tad su 5000 mAh powerbank'u, savo įrenginį galėsite įkrauti 2+ kartus. Didelės talpos, 20000mAh+ akumuliatoriai dažniausiai sveria ir užima žymiai daugiau vietos, tad mes juos rekomenduojame keliautojams ar iškiloms.

Išorinio akumuliatoriaus dizainas

Renkantis naująjį powerbank, turbūt pastebėjote, jog egzistuoja didelė dizainų ir funkcijų įvairovė. Realaus skirtumo tarp dizaino ir kuris yra geresnis nėra, todėl žiūrėkite jums labiausiai akį traukiančius variantus. Atkreipkite dėmesį į tam tikras funkcijas: integruotas žibintuvėlis, belaidis krovimas (angl. „wireless charging“) ir kt. Mes rekomenduojame rinktis kokybiškesnių prekinių ženklų: Samsung, Xiaomi, Sandberg, Aukey, Anker gaminius, kadangi jie pasižymi aukšta surinkimo kokybe ir ilgesniu tarnavimo laiku.

 

Powerbankai internetu

Mūsų asortimente rasite ypač platų naujausių išorinių baterijų pasirinkimą, geros kainos ir spartus pristatymas Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Tauragėje ar kitoje Lietuvos vietoje užtikrins, jog liksite laimingi. Peržiūrėkite ir išpardavimą, akcijas, ten galite rasti power bank baterijas dar pigiau.

Pirkinių krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Pirkinių krepšelis tuščias

 

Galite išbandyti populiarias paieškas
Rekomenduojamos prekės

Paskyra

Paskyra

Neturi paskyros?
Sukurti paskyrą