Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.

Kolonėlės

AUX laidinės, nešiojamos, Bluetooth kolonėlės jau nebėra naujiena nė vienam. Šią techniką myli visi, kam patinka muzika, tačiau per paskutinius metus vis daugiau žmonių renkasi belaides kolonėles, kurios suteikia galimybę klausytis muzikos su draugais, šeima gamtoje ir atsiriboti nuo laidų. Kompiuterių, muzikos ir studijų (angl. „monitor“) kolonėlių nauda yra jaučiama kiekvieno namuose. Jeigu esate melomanas arba norite klausytis muzikos aukščiausia kokybe - šios kategorijos įranga yra tinkamiausia. Mes siūlome Sony, Sonos, Samsung, Bose, JBL, Yamaha, Creative, Edifier, Logitech, Xiaomi, Apple, Marshall kolonėles internetu žema kaina. Išoriniai garsiakalbiai ir žemų dažnių kolonėlės (angl. „speakers“) yra puikus pasirinkimas naudojant su telefonu, kompiuteriu, televizoriumi, plokštelių grotuvu ir kitais įrenginiais.

Kolonėlės

Naudojami filtrai

Garso kolonėlės už prieinamą kainą!

Muzika jau ilgas laikas yra neatsiejama kiekvieno mūsų dalis - dauguma mūsų klausome muziką vairuodami, būdami su draugais ir norint atsipalaiduoti po ilgos dienos. Žinoma, muzika galit sukurti ir itin gerą nuotaiką skatinančius jausmus – padėti susikaupti, pakelti nuotaiką ir nuteikti romantiškai. Ypač smagu kuomet muzika galime pasimėgauti su aplinkiniais, šiai priežasčiai jums padės belaidės („Bluetooth“, „WiFi“) kolonėlės.

Audio sistemos

Norėdami susikurti kokybišką garso sistemą namuose muzikai ir filmams, jums bus reikalinga kokybiška 7.1, 5.1 tipo sistema arba kokybiškos grindinės, lentyninės, pasyvios ir aktyvios kolonėlės arba „soundbar“ garso sistema. Jeigu ieškote geros namų garso įrangos, ją rasite čia.

Kokybiška nešiojama kolonėlė

Jeigu sugalvojote įsigyti kokybišką Marshall, Sonos, Bang & Olufsen, Bose belaidę audio įrangą namams arba JBL, Xiaomi „bluetooth“ kolonėlę keliavimui ir gyvenimui gamtoje, atvykote į tinkamą vietą. Mūsų kataloge rasite įvairias, populiariausių gamintojų prekes geriausia kaina.

 

Audio kolonėlės internetu

Tinklas.eu parduotuvėje rasite geriausias laidines, belaides kolonėles nebrangiai. Taip pat atkreipkite dėmesį į vykstančias akcijas, išpardavimą - taip galėsite įsigyti kolonėles pigiau.

Pirkinių krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Pirkinių krepšelis tuščias

 

Galite išbandyti populiarias paieškas
Rekomenduojamos prekės

Paskyra

Paskyra

Neturi paskyros?
Sukurti paskyrą