Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.

Mikrofonai

Audio mikrofonas kompiuteriui - tai įrenginys, kurio pagalba galite savo balsu, kalbėjimu ar dainavimu dalintis su kitais. Kokybiškų mikrofonų pagalba galite dalyvauti nuotoliniuose pokalbiuose, pristatymuose, įrašyti muziką ar įgarsinimus (angl. „voice-over“). Paskutiniu metu vis populiarėja video žaidimų transliacijos (angl. „streaming“), dėl to norėdami tikroviškai atkurti savo balsą rinkitės Razer Seiren, Audio-Technica AT2020, HyperX Quadcast ar Blue Yeti USB mikrofoną gera kaina, kuriuos galite įsigyti tinklas.eu el. parduotuvėje. Jeigu renkatės karaoke, mikrofoną muzikai, mes galime pasiūlyti tiek kondensatorinius - USB mikrofonus, tiek XLR bei prisegamus, belaidžius mikrofonus ir jų priedus, mikrofono stovus. Rinkitės iš populiariausių prekinių ženklų: Sennheiser, Trust, Tracer, Audio-Technica, Razer, Elgato, Logitech, RODE, SPC gear, Blue Yeti mikrofonų pigiau.

Mikrofonai

Naudojami filtrai

Laidiniai, USB mikrofonai geriausiomis kainomis!

Galbūt jus domina dainavimui mikrofonas, vokalui? O gal norite išsirinkti kokybišką USB mikrofoną, kurio dėka galėsite įgarsinti audio įrašus, „stream'inti“? Mes norime jums padėti tinkamiausią mikrofoną bet kokiam naudojimui, todėl atkreipkite dėmesį į pagalbinį gidą žemiau.

Mikrofonai muzikos įrašymui

Jeigu jums yra reikalingas mikrofonas dainavimo, balso įrašymui, vokalinis mikrofonas bus vienas geriausių pasirinkimų. Jie pasižymi žemesne kaina nei dauguma kondensatorinių ir surenka mažiau pašalinių garsų. Dinaminis mikrofonas puikiai tiks ir gyvų įrenginių įgarsinimui, dėl ypač mažo pašalinio garso, tačiau jei norite įsigyti studio mikrofoną, rinkitės kondenstatorinius. Vienakrypčiai mikrofonai yra daugiausia naudojami muzikos instrumentų garso įrašymui. Norintiems įsigyti mikrofoną renginių vedimui, miuziklų ir kitų gyvų pasirodymui, galime pasiūlyti dinaminius ir prisegamus belaidžius mikrofonus. Juos naudojant nebus baimės, kad netyčia ištrauksite laidą.

„Gaming“ mikrofonas žaidimams

Rinkdamiesi mikrofoną žaidimams, jų transliavimui ir įgarsinimo įrašymui atkreipkite dėmesį į tai, jog mažiausiai problemų turėsite su kondensatoriniu USB variantu. Šiems mikrofonams nėra reikalingi stiprintuvai, mikšeriai ir papildomi kabeliai, užtenka sujungti su kompiuterio ir viskas. Rinkdamiesi mikrofoną visada žiūrėkite į tai, kaip į investiciją, kadangi pigiausi modeliai pasižymi pašaliniu statiniu garsu ir prasta įrašymo kokybe. Mūsų rekomenduojami prekiniai ženklai - Blue, Audio-Technica, Sennheiser, Rode, Razer, HyperX.

 

Populiariausi mikrofonai internetu

Mūsų internetinėje tinklas.eu parduotuvėje galite rasti ypač platų mikrofonų ir priedų pasirinkimą žemomis kainomis. Visas prekes sparčiai pristatysime į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Kėdainius ar bet kurį kitą Lietuvos miestą, miestelį kurjeriais ir paštomatais. Norintiems sutaupyti patiks išpardavimai, akcijos, o galbūt pritrūko investicijų studijos įkūrimui? Ne problema, kadangi galite įsigyti mikrofonus išsimokėtinai.

Pirkinių krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Pirkinių krepšelis tuščias

 

Galite išbandyti populiarias paieškas
Rekomenduojamos prekės

Paskyra

Paskyra

Neturi paskyros?
Sukurti paskyrą