Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.

Dulkių siurbliai

Dulkių siurblys yra nepakeičiame kiekvienų namų dalis, taip pat visų biurų ar kitų patalpų. Geriausi, ypač kokybiški dulkių siurbliai pigiau yra parduodami tinklas.eu internetinėje parduotuvėje. Kärcher, Philips, Dreame, Dyson plaunami siurbliai padės atlikti tiek siurbimo, tiek grindų plovimo procesą savo naujausių technologijų dėka. Elektrą taupantys, belaidžiai dulkių siurbliai šluotos yra ypač geras pasirinkimas visiems namams, jie užima ypač mažai vietos ir gali būti laikomi bet kur. Galime pasiūlyti įvairių gamintojų geriausius siurblius robotus - šie įrenginiai atliks visą darbą už jus, kol būsite išvykę ar užsiėmę kitomis veiklomis. Xiaomi robotas siurblys - vienas iš geriausių pasirinkimų, dėl prieinamos kainos ir aukštos surinkimo kokybės. Jeigu ieškote rankinio siurblio automobiliui ar kitoms vietoms, šiuos ir kitus dulkių siurblius galite įsigyti ypač geromis kainomis internetu. Norintiems sutaupyti patiks išpardavimas, akcijos bei kokybiškiausi siurbliai išsimokėtinai.

Dulkių siurbliai

Naudojami filtrai

Electrolux, Bosch dulkių siurbliai už prieinamą kainą!

Sudėtinga įsivaizduoti modernius namus, kuriose nebūtų roboto arba rankinio siurblio. Ši technika yra ypač naudinga tvarkantis ir pasirūpina, jog kiekvieno namuose nebūtų dulkių ir kitų nešvarumų ir yra ypač efektyvūs prieš augintinių paliekamus plaukus. Kadangi dulkių siurblių pasirinkimas toks didelis, gali kilti problemų išsirenkant geriausią. Nesirūpinkite, žemiau paruošėme gidą, kuris jums tikrai padės.

Dulkių siurblio tipai, skirtingi surinkimo būdai

Nors įprasti, visiems puikiai pažįstami rankiniai įrenginiai vis dar dominuoja rinkoje. Šiuo metu prekyboje galime rasti kur kas portabilesnių ar įdomesnių variantų. Vienas iš tokių modelių yra laidinis, belaidis dulkių siurblys – šluota. Šis įrenginys gali būti ne laikomas bet kokiame namų kampe bet ir dauguma jų veikia be laido, tokiu būdu galėsite tvarkytis be jokių trukdžių. Mūsų rekomenduojamas, ypač praktiškas pasirinkimas turintiems augintinį, norintiems tvarkyti automobilius ir kitas sunkiai prieinamas vietas yra rankiniai siurbliai arba du viename (2 in 1), kurie gali būti naudojami tiek kaip šluota, tiek kaip viską pasiekiantis. Plaunantis dulkių siurblys yra ypač geras variantas kilimams, kiliminei dangai ir kitiems audiniams. Išmanieji robotai siurbliai patiks tiems, kurie vertina šiuolaikines naujoves. Yra sunku patikėti, jog jie atliks visą darbą už jums, kol būsite užsiėmę kitomis veiklomis ar tiesiog norėsite atsipalaiduoti.

 

Geriausi 2021 m. galingi, Samsung, Xiaomi nebrangūs siurbliai internetu

Mūsų internetinėje tinklas.eu parduotuvėje galite rasti ypač platų dulkių siurblių pasirinkimą žemomis kainomis. Visas prekes sparčiai pristatysime į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Kėdainius ar bet kurį kitą Lietuvos miestą, miestelį kurjeriais ir paštomatais. Dulkių siurblius galime pasiūlyti ypač konkurencingomis kainomis, kadangi prekiaujame tik internetu, taip sutaupomos didelės nuomos išlaidos. Dulkių siurbliai pigiau, išpardavimai nuolaidos. Taip pat galite įsigyti kokybiškus siurblius su lizingu.

Pirkinių krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Pirkinių krepšelis tuščias

 

Galite išbandyti populiarias paieškas
Rekomenduojamos prekės

Paskyra

Paskyra

Neturi paskyros?
Sukurti paskyrą