Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.

Namų elektronika

Nei vieni namai neįsivaizduojami be namų elektronikos ir buitinės technikos, kurios pagalba galime atlikti įvairius švaros, tvarkymosi ir kitus darbus žymiai lengviau. Tinklas.eu internetinėje parduotuvėje rasite visą namams skirtą buitinę elektroniką - belaidžius, laidinius rankinius ir robotus siurblius, jų priedus, šie įrenginiai yra neatsiejami nuo bet kurių namų. Lygintuvai, drabužių garintuvai padės tvarkytis su rūbais ir juos išlaikyti lyg naujus, o dregmės surinkėjų ir drėkintuvų dėka mūsų sveikata ir namų aplinka padėkos. Namų elektronika yra naudojama kasdien, todėl mes siūlome platų Philips, Xiaomi, Electrolux, Bosch, Karcher, Beko, AEG, Vileda ir kitų prekių pasirinkimą žema kaina.

Namų elektronika

Naudojami filtrai

Buitinė namų elektronika už prieinamą kainą!

Naujausių technologijų pagalba tvarkymasis ir gyvenimas namuose tampa vis paprastesniu. Įvairi namų technika gali padėti mums, galite rinktis netgi iš siurblių ir kitų robotų, kurie visą darbą padarys patys. Tokiu būdu jums liks daugiau laisvo laiko kitiems darbams ar atsipalaidavimui. Jeigu gyvenate per sausoje arba per daug drėgmės turinčioje aplinkoje jums smarkiai padėti gali oro drėkintuvai ir drėgmės surinkėjai. Įvairūs drabužių priežiūros įrenginiai leis jūsų rūbams dar ilgą laiką atrodyti lyg naujais. Kadangi namų elektronikos prietaisų yra tikrai daug, peržiūrėkite mūsų katalogą ir mes įsitikinę, kad tikrai rasite jums tinkančias prekes.

 

Namų technika internetu

Šia technika mes prekiaujame internetu, pristatydami tiesiai į jūsų namus, biurą, taip sutaupomi dideli patalpų nuomos ir kiti kaštai, tokiu būdu tinklas.eu e-parduotuvėje galime pasiūlyti įvairią namų elektroniką nebrangiai, ypač konkurencinga kaina. O vykstančio išpardavimo ar kitų nuolaidų metu galėsite įsigyti elektroniką namams dar pigiau.

Pirkinių krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Pirkinių krepšelis tuščias

 

Galite išbandyti populiarias paieškas
Rekomenduojamos prekės

Paskyra

Paskyra

Neturi paskyros?
Sukurti paskyrą