Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.

Procesoriai (CPU)

Intel ir AMD Ryzen procesoriai (CPU) yra lyg kompiuterio širdis, tai vienas svarbiausių bet kokio kompiuterio komponentas, be kurio negalėsite juo naudotis. Jeigu jums reikalingas kompiuteris 8K, 4K raiškos video redagavimui, render'inimui, 3D modeliavimui arba norite žaisti žaidimus su dideliu FPS kiekiu, jums bus reikalingas ypač spartus procesorius, kuris turi pakankamai branduolių (angl. „Cores“). Intel Core i5, Intel Core i7, i9 bei AMD Ryzen 7, Ryzen 5, 9 greiti procesoriai internetu parduodami tinklas.eu el. parduotuvėje. Kompiuterių procesoriai kaina gali labai skirtis, dėl realių ir virtualių branduolių kiekio, jų greičio (Ghz) ir kitų parametrų, todėl rekomenduojame perskaityti pagalbinį gidą puslapio apačioje ir išsirinkti geriausius procesorius jums. Mūsų asortimente rasite didelį pasirinkimą populiariausių AMD ir Intel prekinių ženklų procesorius pigiau. Norintiems sutaupyti patiks stacionarūs kompiuteriai ir geriausi procesoriai išsimokėtinai.

Procesoriai (CPU)

Naudojami filtrai

Geriausi kompiuterių procesoriai už prieinamą kainą!

Rinkdamiesi naująjį procesorių (angl. „Processor“) darbo, žaidimų kompiuteriui arba norite atnaujinti senąjį yra svarbu išsirinkti suderinamą ir geriausią kainos/kokybės variantą. Tam jums padės šis pagalbinis gidas žemiau.

Procesoriaus suderinamumas

Galbūt pastebėjote, jog procesoriai turi skirtingas jungtis (angl. „socket“), šios jungtys yra suderinamumas su pagrindine plokšte. Yra labai svarbu atkreipti ar pagrindinė plokštė ir procesorius naudoja tokias pačias jungtis, dauguma AMD Ryzen procesorių ir suderinamų motininių plokščių naudoja AM4 arba TR4 jungtį. Intel Core i3, i5, i7, i9 ir dauguma kitų procesorių yra LGA1200 arba LGA1151 platformos. Jeigu norite atnaujinti senesnį Intel procesorių ir suradote, kad tiek naujasis procesorius, tiek turima pagrindinė plokštė yra LGA1151 jungties, atkreipkite dėmesį ar ji palaikys perkamos kartos procesorių.

Kompiuterio procesorius žaidimams

Nors ir svarbiausias kompiuterio komponentas daugumai žaidimų yra vaizdo posistemė (GPU), tinkamas procesorius yra taip pat labai svarbus. Procesoriaus svarba ypač pasijaučia Esporto žaidimuose: Counter Strike, Valorant, Dota 2, Fortnite kadangi juose yra reikalingas kuo didesnis kadrų per sekundę (FPS) kiekis. Tik nepamirškite, jog kompiuteris tinkamai neišnaudos procesoriaus, jeigu jis bus naudojamas su nepakankamai sparčia vaizdo plokšte, norėdami išvengti „Bottleneck“ pasidomėkite daugiau internete arba peržiūrėkite „Linus Tech Tips“ vaizdo įrašą: https://www.youtube.com/watch?v=_6zGlk8y1Ks.

Procesoriaus pasirinkimas darbui

Jeigu norite įsigyti naują procesorių video render'inimo, modeliavimo, architektūros, nuotraukų redagavimo, programavimo ir kitiems daug resursų reikalaujantiems darbams, jums yra svarbus jo branduolių (angl. „Core“) ir virtualių gijų (angl. „Threads“) kiekis. Trumpai pasakius, kuo daugiau branduolių procesorius turės ir kuo didesniu dažniu (Ghz) jis veiks, tuo jis bus tinkamesnis darbui. Ypač sudėtingoms užduotims galite rinktis „Workstation“ tipo AMD Ryzen 9, AMD Threadripper arba Intel Core i9, Intel Xeon procesorius.

 

AMD, Intel procesoriai internetu

Mes siūlome ypač platų pasirinkimą tinklas.eu parduotuvėje, kur galėsite rasti įvairius procesorius nebrangiai. Visas prekes greitai pristatysime į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Uteną ar bet kurią kitą Lietuvos vietą kurjeriais ir paštomatais. Galite peržiūrėti ir išpardavimą, kuriame rasite procesorius (CPU) su akcija.

Pirkinių krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Pirkinių krepšelis tuščias

 

Galite išbandyti populiarias paieškas
Rekomenduojamos prekės

Paskyra

Paskyra

Neturi paskyros?
Sukurti paskyrą