Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.

Planšetės ir el. skaityklės

Planšetinių kompiuterių ir elektroninių skaitytuvų dėka mūsų gyvenimas tampa tik lengvesnis. Nors atrodo, kad jau nešiojamas kompiuteris yra patogus, planšečių dėka kelionės bus dar paprastesnės. Planšetiniai kompiuteriai yra ypač patogūs filmams ir medijoms, el. laiškų skaitymui ir naršymui internete. Įvairūs modeliai - Apple iPad, Samsung Galaxy Tab, Philips, Prestigio, Sony, Acer, Huawei, Lenovo, HP ir kiti planšetiniai nebrangiai. Galite rinktis du viename (2 in 1) planšetes, kurios turės klaviatūra ar net Microsoft Windows operacinę sistemą. Tuo tarpu elektroninės skaityklės suteikia galimybę mokytis, skaityti knygas dar paprasčiau ir labiau saugant akis, o didelio pasirinkimo pagalba galėsite pasirinkti jūsų norimą gamintoją: Amazon Kindle, Denver, Pocketbook InkPad, inkBOOK, kainą, ekrano dydį ar kitus norimus parametrus.

Planšetės ir el. skaityklės

Naudojami filtrai

Planšetės ir el. skaityklės už prieinamą kainą!

Kadangi technologijos tobulėja taip greitai, įvairūs gamintojai pristato naujesnius ir geresnius planšetinius kompiuterius, elektroninius skaitytuvus ir piešimui skirtas planšetes. Nors ir šių prekių pasirinkimas didelis, norėdami išsirinkti kokybišką variantą nėra taip sunku. Pagrindiniai parametrai renkantis šiuos įrenginius yra ekrano dydis, vidinės specifikacijos, kaina kiek galite išleisti ir tam tikros funkcijos. Jeigu renkatės planšetę piešimui, atkreipkite dėmesį ar ji rodo piešiamą vaizdą ekrane ar tik kompiuterio monitoriuje. Taip pat galite rinktis iš Apple iPad Pro ir kitų planšetinių kompiuterių su piešimui skirtais pieštukais. Taip galėsite piešti ir naudotis kompiuteriu, kad ir kurioje vietoje būtumėt.

 

Planšetės, el. skaityklės internetu

Mūsų asortimente rasite didelį šių prekių pasirinkimą žema kaina, jeigu netikite galite patikrinti savo akimis. O vykstančių nuolaidų, išpardavimo metu galėsite įsigyti planšetes ir elektronines skaitykles pigiau.

Pirkinių krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Pirkinių krepšelis tuščias

 

Galite išbandyti populiarias paieškas
Rekomenduojamos prekės

Paskyra

Paskyra

Neturi paskyros?
Sukurti paskyrą