Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.

Elektroninės skaityklės

Elektroninės knygų skaityklės – tai įrenginiai, kurie yra ypač tinkami knygų skaitymui. Elektroniniai skaitytuvai naudoja elektroninio rašalo (angl. „E-Ink“) technologiją, todėl rodomas vaizdas primena popierinę knygą ir priešingai nei LCD, nevargina jūsų akių. Asortimente rasite populiariausių prekinių ženklų: Pocketbook, Onyx, Strado, Inkbook, Kobo, Prestigio, Amazon Kindle el. skaitykles žema kaina, tinklas.eu internetinėje parduotuvėje. Šie įrenginiai yra ypač patogus būdas skaityti, kadangi galite rinktis iš įvairaus dydžio ekranėlio, jos puikiai tinka skaitymui vakare apšviečiamo ekrano dėka. Taip pat yra labai svarbu paminėti, jog rinkdamiesi elektroninę knygą jūs prisidėsite prie aplinkos saugojimo, o joms pritaikytas EPUB, MOBI, PDF knygas galėsite įsigyti internete žymiai pigiau. Elektroninės skaityklės (angl. „e-reader“), elektroninė knyga tai ypač mažai vietos užimantis įrenginys, kuris tapo moderniu ir ypač patogiu būdu skaityti kelionėse.

Elektroninės skaityklės

Naudojami filtrai

Didelis elektroninių skaityklių pasirinkimas geriausia kaina!

Jeigu laisvalaikiu mėgstate skaityti bei negalite atplėšti akių nuo knygos net tada, kai važiuojate autobusu, laukiate vizito pas daktarą ar maisto restorane - elektroninė knyga gali tapti neatsiejama jūsų gyvenimo dalimi. E-skaitytuvai gali talpinti tūkstančius romanų, mokslinių, istorinių ar kitų knygų ypač mažo dydžio korpuse, todėl nereikės jaudintis apie svorį ar užimamą vietą. Be to, naujausių technologijų dėka e-skaityklių ekranai yra identiški įprastai knygai, galite rinktis net iš variantų su liečiamais ekranais. Daugelis e-skaityklių ekranų turi ekrano apšvietimo funkciją, kuri leidžia patogiai skaityti naktį nesinaudojant papildomu apšvietimu. Šios planšetės didelis pliusas yra ilgai tarnaujantis akumuliatorius, todėl galėsite ištisą savaitę skaityti mėgstamiausias knygas be rūpesčių.

 

Elektroninė skaityklė internetu

Mūsų asortimente rasite ypač platų pasirinkimą: skaitytuvai, e-knygos nebrangiai. Visas prekes sparčiai pristatysime Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Utenoje, Šiauliuose ar bet kurioje kitoje Lietuvos vietoje kurjeriais ir paštomatais. Nepamirškite peržiūrėti ir vykstančių nuolaidų, išpardavimo, ten galite rasti geriausias elektronines skaitykles pigiau.

Pirkinių krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Pirkinių krepšelis tuščias

 

Galite išbandyti populiarias paieškas
Rekomenduojamos prekės

Paskyra

Paskyra

Neturi paskyros?
Sukurti paskyrą