Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.

Pelės ir kilimėliai

Turėdami jums patogią kompiuterinę pelę ir kilimėlį galėsite ilgiau kokybiškai dirbti su stacionariu ar nešiojamu kompiuteriu. Pagal savo poreikius galite rinktis belaidę pelę, laidinę, įvairių dizainų ir formų. Jeigu žaidžiate kompiuterinius žaidimus, mes smarkiai rekomenduojame įsigyti RGB žaidimų pelę - Steelseries, Zowie, Glorious, Cooler Master, Razer, Logitech pelės turi patogią formą, pritaikytą sensorių ir mažą svorį. Tokiu būdų gausite smarkų pranašumą prieš kitus žaidėjus. Pelės kilimėlis padės kokybiškam valdymui ir tuo pačiu gali tapti estetikos dalimi. Jeigu renkatės Microsoft Surface, Logitech MX arba Apple Magic Mouse pigiau, tinklas.eu el. parduotuvėje galite įsigyti populiariausių gamintojų peles gera kaina. Yra ypač svarbu turėti jums ergonomiškai tinkančią įrangą, kadangi praleisdami ilgas valandas prie kompiuterio galite patirti netgi rankos traumų, dėl šios priežasties dauguma programuotojų, grafinių dizainerių renkasi bevieles (bluetooth) arba „gaming“ peles.

Pelės ir kilimėliai

Naudojami filtrai

Kilimėliai, kompiuterinės, žaidimų, belaidės pelės už prieinamą kainą!

Šis įrenginys yra neatsiejama kasdienybės dalis. Vis daugiau žmonių praleidžia savo dieną dirbdami, žaisdami ir naršydami internetą su kompiuteriu - visas šis procesas reikalauja kompiuterinių pelių. Nors ir nešiojamuose kompiuteriuose galite rasti „trackpad“, jie dažniausiai yra nepatogūs ilgam naudojimui.

Pelė žaidimams ir pelės kilimėlis internetu

Renkantis naują žaidimų pelę yra labai svarbu atkreipti dėmesį į jūsų rankos dydį. Rankos dydis yra matuojamas nuo delno pradžios iki vidurinio piršto galo, tad jeigu turite didesnę ranką, rinkitės iš didesnių Glorious Model O, Razer Deathadder, Logitech G502 ir kitų pelių. Norėdami suprasti kokia laidinė, bevielė pelė žaidimams jums tik geriausiai, rekomenduojame peržiūrėti „Rocket Jump Ninja“ video, kuriame yra labai gerai tai pademonstruojama, video nuoroda - https://www.youtube.com/watch?v=QVI3mepUHuE . Kilimėlis pelei gali būti įvairus - minkštas, kietas, ypač didelis ant kurio tilps ir klaviatūra ar net su RGB apšvietimu, tad rinkitės sau tinkamiausią pagal dydį, spalvą. Populiariausi yra Zowie SR, SteelSeries QcK, Razer Goliathus, Corsair MM, Logitech G640.

Ergonominė pelė darbui

Dauguma žaidimams skirtų pelių yra patogios ir darbuojantis, tačiau jeigu jums nepatinka jos išvaizda arba norite darbui pritaikytos galite rinktis iš Logitech MX Master, MX, MX Vertical, Apple Magic Trackpad ar Magic Mouse pelės. Jų pagalba ne tik turėsite stilistiškai atrodantį bet ir ypač patogų įrenginį.

 

Pelė kompiuteriui internetu

Mūsų asortimente rasite geriausias kompiuterines peles, platus pasirinkimas garantuos, jog išsirinksite jums tinkamiausią variantą ir įsigysite kompiuterinę pelę nebrangiai. O vykstant įvairioms akcijoms galėsite išsirinkti peles ir kilimėlius žemiausia kaina.

Pirkinių krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Pirkinių krepšelis tuščias

 

Galite išbandyti populiarias paieškas
Rekomenduojamos prekės

Paskyra

Paskyra

Neturi paskyros?
Sukurti paskyrą