Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.

Serveriai ir darbo stotys

Serveriai ir darbo stotys - tai įvairaus dydžio, didelio našumo kompiuteriai, naudojami kitų kompiuterių (klientų) aptarnavimui, duomenų laikymui, sudėtingų užduočių vykdymui ir kt. Padėsime išsirinkti bei sukonfigūruosime pagal Jūsų poreikius verslui arba asmeniniams poreikiams tinkamiausia serverinį kompiuterį. Prekiaujame atnaujintais (refurbished), bei naujais Dell, Asus, HP, Compaq, Lenovo, IBM, Samsung, Fujitsu-Siemens, Apple ir kitų gamintojų serveriais žema kaina bei darbinėmis stotimis (Workstation).

Serveriais skirti gali būti ir mikro kompiuteriai, kaip RaspberryPi, pastarieji naudoja labai mažai elektros energijos ir todėl puikiai tinka naudoti asmeniniams bei nedidelės įmonės poreikiams kaip duomenų (failų) ar "debesų"(Cloud) technologijos serveris. Arba dideli Rack 2U ar dar didesni kompiuteriai, kurie puikiai tinka dideliam kiekiui virtualių mašinų, didelės apimties failų laikimui ir kt. daug resursų naudojančios užduotims.

Serveriai ir darbo stotys

Naudojami filtrai

SERVER T340 E-2124 H330 8X3.5 495W 3Y NBD SCS DELL

Case Type Tower, Chipset Intel C246, Socket LGA1151, CPU Model Number E-2124, Clock speed 3300 MHz, Installed CPUs 1, Maximum number of CPUs 1, 8x3.5" SAS/SATA Hot-swap, Memory type DDR4, Memory features UDIMM/ECC, Memory slots 4, RAID PERC H330 RAID Controller, Adapter, Full Height, NIC On-Board LOM, PSU Hot-swap, PSU Output Power 495 Watts, Installed PSUs 1, Server management iDrac9, Basic
Kaina 1 172,36 €

Darbo stotys ir serveriai už prieinamą kainą!

Pirkdami serverius, bei darbo stotis tinklas.eu el. parduotuvėje jūs galite gauti ne tik pilnai ištestuotus, patikrintus kompiuterius, taip pat galite užsakyti pilnai paruoštus su legalia Ubuntu/Debian/Fedora/CentOS/RedHat/Baltix Linux ar kita Jums tinkamiausia serverine operacine sistema, NextCloud/OwnCloud bendradarbiavimo bei dokumentų ir kt. failų ("Debesų kompiuterijos"), duomenų bazių, el. pašto, atsarginių kopijų, "Terminal-server" ir kita programine įranga bei kitomis Jums reikalingomis programomis. Kompiuteriuose įdiegta atviro pagrindo programinė įranga yra visavertė (neriboto naudojimo licencijos).

Dėl dažnai didelės susidarančios serverių ir workstation stočių kainos, galite rinktis atnaujintus (refurbished)  variantus ir naudotus serverius. Dauguma jų yra labai geros būklės ir 12 mėn. arba ilgesne garantija. Tokiu būdu ne tik prisidėsite prie aplinkos saugojimo bet ir galėsite įsigyti serverinius kompiuterius pigiau.
 

Serveriai internetu

Mūsų asortimente galite rasti platų serverinių kompiuterių ir darbo stočių pasirinkimą, kurie tiks visiems jūsų darbams. Jeigu neturime jums tinkamo varianto, visada galite susisiekti su mumis ir kartu išrinksime geriausią variantą. Tinklas.eu internetinėje galite rasti serverius nebrangiai, visas prekes greitai pristatysime kurjeriais į Vilnių, Kauną, Klaipėdą ar bet kurią kitą Lietuvos vietą. Vykstant įvairioms akcijoms galite įsigyti serverinius kompiuterius dar pigiau.

Pirkinių krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Pirkinių krepšelis tuščias

 

Galite išbandyti populiarias paieškas
Rekomenduojamos prekės

Paskyra

Paskyra

Neturi paskyros?
Sukurti paskyrą