Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.

Žaidimų kompiuteriai ir konsolės

Konsolės ir žaidimų kompiuteriai gali nukelti mus į bet kokį, fantastinį ar realų pasaulį ir leidžia pasireikšti mūsų vaizduotei. Stacionarūs kompiuteriai žaidimams ir nešiojami kompiuteriai žaidimams  yra puikus pasirinkimas tiek retkarčiais žaidžantiems, tiek profesionalams. Monitoriai, pulteliai ir kiti žaidimų kompiuterių priedai yra žema kaina parduodami internetu, tinklas.eu parduotuvėje. Laikui bėgant, kiekvienam yra būtina atsipalaiduoti, nukelti kasdienius rūpesčius į šoną ir tiesiog  pailsėti. Šiuolaikiniai žaidimai gali būti ypač realūs ir sudėtingi, dėl to daugumai jų yra reikalinga aukšto našumo, kokybiška žaidimų technika, kurios dėka galėsite pasinerti į juos kaip niekad ankščiau. Stacionarūs ir nešiojami žaidimų kompiuteriai, Playstation ir Xbox konsolės besijungiantis prie televizoriaus, dabar jau nieko nestebina, todėl daugelis ieško naujų, šiuolaikinių variantų. Kompiuterių ir kompiuterinių žaidimų gamintojai tikrai turi ką pasiūlyti, todėl jums tereikia nuspręsti, kurie galingiausi, geriausi žaidimų kompiuteriai labiausiai atitinka Jūsų poreikius.

Žaidimų kompiuteriai ir konsolės

Naudojami filtrai

Žaidimų kompiuteriai ir priedai už prieinamą kainą!

Rinktis žaidimų kompiuterį, konsolę Sony Playstation, Microsoft Xbox, Nintendo, MSI, HP Omen, Lenovo Legion kompiuterius, o gal kitokį? Pasirinkimas priklauso nuo kokius žaidimus ir kaip norite žaisti. Jeigu jūs planuojate retkarčiais, su vaikais pažaisti per televizorių rinkitės gražiai atrodančią, žaidimams skirtą konsolę. O jeigu planuojate žaisti rimčiau, o gal net bandyti siekti karjeros šioje sporto srityje tada rinkitės iš stacionaraus ar nešiojamo kompiuterio. Puikus pasirinkimas yra rinktis stacionarų kompiuterį iš dalių. Tokiu būdu ne tik sutaupysite ir įsigysite kompiuterį pigiau bet ir galėsite pasirinkti jūsų norimą dizainą, spalvas ir kokybiškus komponentus. Štai tik pora pavyzdžių, kaip surinkti žaidimų kompiuteriai su priedais gali atrodyti!Nešiojamieji kompiuteriai žaidimams

Jeigu nesate toks didelis žaidimų fanatikas arba jums ir taip reikalingas nešiojamas kompiuteris, rinkitės žaidimams skirtą. Tai puikus variantas tiems kurie neturi tiek daug vietos ant stalo arba dažnai keliaujate. Naujausių technologijų dėka jūs galite rinktis specifikacijas, kurios neatsiliks nuo stacionaraus. Spartus procesorius (CPU) ir vaizdo plokštė (GPU), aukštos raiškos ir didelio atsinaujinimo dažnio ekranas ir kiti parametrai, kurių dėka visi žaidimai veiks be problemų. Dėl gerų parametrų, nešiojamieji žaidimams yra taip pat perkami sudėtingiems 3D ir kitiems darbams.

 

Priedai žaidimų kompiuteriams

Žaidimams skirti monitoriai, klaviatūros, pelės ir kilimėliai, ausinės, konsolių pulteliai ir kiti priedai. Pasirinkimas tikrai didelis, tačiau ne be reikalo. Pavyzdžiui dauguma monitorių turi aukštesnį negu standartinį (60Hz) atsinaujinimo dažnį, dažniausiai 75Hz, 120Hz, 144Hz, 240Hz. Taip gaunate pranašumą prieš kitus žaidėjus, skirtinguose Youtube testuose galite pamatyti jog skirtumas tikrai nemažas. O pelės pritaikytos žaidimams yra būtinos žaidžiantiems FPS, MOBA ir kitus žaidimus dėl savo sensorių, papildomų mygtukų. Mechaninės klaviatūros ne tik spaudosi lengviau ir smagiau, bet ir turi mažesni atsilikimo laiką. Žinoma dauguma žaidimams skirtų priedų turi spalvotą RGB apšvietimą, tad atrodys gražiau ir labiau tiks prie jūsų „Gaming setup'o“.

 

Tinklas.eu parduotuvėje galite įsigyti populiariausių MSI, Asus, Lenovo, Microsoft, Sony, HP, Razer, Steelseries, Cooler Master, HyperX, Logitech ir kitų gamintojų prekes. O vykstančių akcijų dėka galėsite įsigyti žaidimų kompiuterius pigiau.

Pirkinių krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Pirkinių krepšelis tuščias

 

Galite išbandyti populiarias paieškas
Rekomenduojamos prekės

Paskyra

Paskyra

Neturi paskyros?
Sukurti paskyrą