Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.

Programinė įranga

Programinės įrangos dėka kompiuteris gali veikti sklandžiai. Negalėtume naudotis kompiuteriu, jeigu jame nebūtų tinkamos operacinės sistemos, o įvairios biuro ir namų programos ženkliai palengvina mūsų darbus ir gyvenimą. Norėdami, kad galėtumėte kompiuteriu naudotis sklandžiau, programinę įrangą dažnai reikia atnaujinti. Antivirusinės programos užtikrins, jog Jūsų kompiuterio ar kito įrenginio nepasieks virusai, kenkėjiškos programos ir kitos apgaulės, o mūsų kurta Baltix OS, Ubuntu Linux ar Microsoft Windows operacinė sistema leis atlikti visas kasdienes užduotis be papildomų rūpesčių. Įsigykite populiariausią programinę įranga žema kaina internetu tinklas.eu parduotuvėje.

Programinė įranga

Naudojami filtrai

Software MICROSOFT Win 11 Home 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD Win Home OEM English

Software Win Home, Title Win 11 Home 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD, Manufacturer code KW9-00632, Architecture (SW) 64-bit, Software License Type OEM, License quantity 1, Localization English, Media Type DVD, Shipping box quantity 1, Unit Brutto Volume 0.00005233 cubm, Unit Net Weight 0.04 kg, Unit Gross Weight 0.05 kg
Kaina 130,33 €

Software MICROSOFT Win 11 Pro 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD Win Pro OEM English

Software Win Pro, Title Win 11 Pro 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD, Manufacturer code FQC-10528, Architecture (SW) 64-bit, Software License Type OEM, License quantity 1, Localization English, Media Type DVD, Shipping box quantity 1, Unit Brutto Volume 0.00005233 cubm, Unit Net Weight 0.04 kg, Unit Gross Weight 0.05 kg
Kaina 166,40 €

Software MICROSOFT Win 11 Pro GGK 64Bit Eng Intl 1pk DSP ORT OEI DVD Win Pro OEM English

Software Win Pro, Title Win 11 Pro GGK 64Bit Eng Intl 1pk DSP ORT OEI DVD, Manufacturer code 4YR-00316, Architecture (SW) 64-bit, Software License Type OEM, License quantity 1, Localization English, Media Type DVD, Shipping box quantity 1, Unit Brutto Volume 0.00007897 cubm, Unit Net Weight 0.04 kg, Unit Gross Weight 0.05 kg
Kaina 198,96 €

Baltix OS Desktop operacinė sistema

Baltix GNU/Linux Desktop - Ubuntu pagrindu sukurta operacinė sistema. Kartu su Baltix GNU/Linux gausite ir daugiau nei 100 naudingiausių programų, reikalingų darbui biure ir namuose, taip pat verslui, mokslui ir mokymuisi bei pramogoms. Ši operacinė sistema su programomis yra paprastai įdiegiama į Jūsų kompiuterį iš USB laikmenos arba DVD disko. Baltix yra 100% suderinama su populiariąja Ubuntu operacine sistema - nuo 2005 metų vystoma kartu su Ubuntu projektu. Baltix - tai daugiau nei operacinė sistema!

Kaina 18,99 €

Baltix OS Edu operacinė sistema

Baltix GNU/Linux Edu - Ubuntu pagrindu sukurta operacinė sistema pritaikyta mokslams! Kartu su Baltix GNU/Linux gausite 100 naudingiausių programų, reikalingų darbui biure ir namuose, taip pat verslui, pramogoms, bei programų rinkinį pritaikyta mokykloms ar mokslui namuose. Ši operacinė sistema su programomis yra paprastai įdiegiama į Jūsų kompiuterį iš USB laikmenos arba DVD disko. Baltix yra 100% suderinama su populiariąja Ubuntu operacine sistema - nuo 2005 metų vystoma kartu su Ubuntu projektu. Baltix - tai daugiau nei operacinė sistema!

Visos programos Baltix Edu sistemoje aprobuotos Lietuvos Švietimo ministerijos.

Įprasta kaina 26,61 € Kaina 25,28 €
  • −5%
  • −5%

Įvairios programos, programinė įranga už prieinamą kainą!

Galbūt Jums reikalingas standartinis programų paketas, o gal dažnai tenka dirbti su grafika, redaguoti vaizdo ar garso įrašus – tinkamai pasirinkta biuro programinė įranga patenkins visus Jūsų poreikius ir užtikrins sklandų darbą tiek ofise, tiek ir namų aplinkoje. Programinės įrangos gamintojai pasistengė, jog šiomis sistemomis galėtų naudotis tiek pažengę, tiek pradedantieji, tad jokių specifinių žinių neprireiks – beliks tik išsirinkti tinkamiausią variantą.

Jeigu domina programinė įranga mokykloms galime pasiūlyti Ubuntu-Linux pagrindu sukurtą Baltix OS Edu operacinės sistemos laidą, kurioje visos programos yra aprobuotos Lietuvos Švietimo ministerijos, o gal ieškote jos asmeninėms reikmėms? Tam yra Ubuntu-Baltix Desktop - joje yra viskas ko tik širdis geidžia, biuro, ofiso, nuotraukų programos ir dar žymiai daugiau.

Skirtingos programinės įrangos rūšys patenkins visus jūsų poreikius, tad visi darbai klostysis sklandžiai ir efektyviai. Programinė įranga Baltix OS, Ubuntu-Linux Microsoft Windows 10 Pro, Home– tai tik keletas populiariausių variantų.

Namuose, mokyklose ir kitose nepilnamečių švietimo įstaigose vaikai turėtų naudotis „Draugišku internetu“ - esant poreikiui į kompiuterius įdedame apsaugos nuo nepageidaujamų interneto svetainių (pornografijos, smurto, apgavysčių, kvaišalų reklamos bei kito nepageidaujamo turinio) programas.

Taip pat siūlome mokomųjų - lavinamųjų žaidimų rinkinį - GCompris, tai Lietuvos rinkai pritaikytas įrankis 3-12 m. vaikams „Aš supratau“, kuris yra skirtas mokytis skaityti, rašyti, skaičiuoti, pažinti gamtos dėsnius, spręsti galvosūkius, lavinti atmintį, išmokti naudotis kompiuteriu. Virš 100 mokomųjų žaidimų už mažą ir visiems prieinamą kainą.

 

Programinė įranga internetu

Mūsų asortimente rasite įvairią programinę įrangą prieinama kaina. Vykstančių akcijų ir išpardavimo metu įsigysite programas pigiau.

Pirkinių krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Pirkinių krepšelis tuščias

 

Galite išbandyti populiarias paieškas
Rekomenduojamos prekės

Paskyra

Paskyra

Neturi paskyros?
Sukurti paskyrą