Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.

Spausdintuvai ir skeneriai

Su spausdintuvų ir skenerių pagalba galite ypač lengvai perkelti bet kokį dokumentą iš kompiuterio ant popieriaus ir priešingai. Šie įrenginiai yra neatsiejami nuo bet kokios biuro ar darbo vietos, o kadangi daug darbų vyksta ir namuose, spausdintuvo, skenerio turėjimas namuose - didelis pliusas. Belaidžių lazerių, rašalinių spausdintuvų pagalba galėsite spausdinti dokumentus, nuotraukas ypač paprastai, o naujausi skeneriai ir daugiafunkciniai aparatai kopijuos popierinius dokumentus aukšta kokybe. Be to 3D spausdintuvų dėka galėsite atspausdinti bet kokius daiktus ar dalis, kurios padės ne tik darbui bet ir laisvalaikiui.

Rinkitės tarp didelio spausdintuvų, kopijavimo aparatų, kasečių, 3D spausdintuvų ir kitų spausdintuvų priedų asortimento žema kaina.

Spausdintuvai ir skeneriai

Naudojami filtrai

Spausdintuvai, kopijavimo aparatai už prieinamą kainą!

Jau kuris laikas dauguma mūsų naudojamės spausdintuvais ir skeneriais. Šie įrenginiai yra naudojami visur, sąskaitų, laiškų, įvairių dokumentų ir nuotraukų spausdinimui. Pasirašytų dokumentų pasirašymui, įvairių lapų ir t.t. kopijavimui.

Lazeriniai ir rašaliniai spausdintuvai

Spausdintuvų pasirinkimas tikrai didelis, todėl kyla klausimas kaip išsirinkti tinkamą. Šiais laikais galite rinktis spalvotus, nespalvotus didelius A3 lapo dydį spausdinančius, WiFi, NTC, Bluetooth ir kitas belaidžius tinklo standartus naudojančius Epson, Samsung, LG, HP, Canon Brother, Xerox, Lexmark ir kitų gamintojų spausdintuvus. Kurie spausdins ne tik kokybiškus dokumentus, bet ir gražias nuotraukas, paveikslėlius.

3D spausdintuvai ir priedai

Naujausių technologijų dėka šių įrenginių pagalba galite atspausdinti bet ką. Reikia tam tikros dalies? O gal norite atsispausdinti mini automobilį? Vienintelis jus ribojantis dalykas, tai jūsų fantazija, užtenka atsisiųst ar nubraižyti norimą modelį ir poros paspaudimų pagalba turėsite tai savo rankose.

Kopijavimo aparatai, skeneriai

Nors naujosios technologijos kuris laikas įsiliejo į mūsų kasdienybę, ne visi yra internete. Jeigu jums reikia pasirašyti svarbias sutartis, sąskaitas, ar kitus lapus jums reikės naudoti skenerį, faksą. Taip pat jeigu dirbate nuotoliniu būdu ir norite pasidalinti vadovėliais, knygom jums bus reikalingas kopijavimo aparatas. Mūsų asortimente galite rasti Iris, Sharp, Plustek, Avision, KODAK, Panasonic ir kitų gamintojų gaminius nebrangiai.

 

Daugiafunkciniai spausdintuvai, skaneriai internetu

Tinklas.eu parduotuvėje galėsite atrasti galybę įvairios orgtechnikos ir įsigyti greitai. O vykstančių akcijų, išpardavimo metu spausdintuvus, skenerius galėsite įsigyti dar pigiau.

Pirkinių krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Pirkinių krepšelis tuščias

 

Galite išbandyti populiarias paieškas
Rekomenduojamos prekės

Paskyra

Paskyra

Neturi paskyros?
Sukurti paskyrą