Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.

Televizoriai ir namų kinas

Televizoriai, komerciniai ekranai jau ilgas laikas yra neatsiejama kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis. Televizorius naudojame filmų, serialų žiūrėjimui, norėdami sužinoti apie pasaulyje vykstančias naujienas ar tiesiog kaip foną kuomet esame užsiėmę. Kadangi televizoriai per paskutinius metus smarkiai ištobulėjo, mes siūlome naujausius ir geriausius televizorius žema kaina. Komerciniai ekranai yra naudojami vidaus ir lauko reklamų ir kitų vaizdų rodymui. Televizorių ir ekranų montavimo, kabelių ir adapterių ir kitų priedų pagalba šių įrenginių naudojimas bus kur kas paprastesnis. Rinkitės iš Samsung, LG, Sony, Panasonic, Philips, Qled, Smart TV ir kitų prekinių ženklų asortimento internetu.

Televizoriai ir namų kinas

Naudojami filtrai

DISPLAY LCD 86" 86UH5F-H LG

Digital signage LFD, Model UH5F-H, 86", Panel IPS, Resolution 3840x2160, Form factor 16:9, Brightness 500, Contrast 1100:1, Dynamic contrast (DCR) 1000000:1, Response time 8 ms, Horizontal 178 degrees, Vertical 178 degrees, Displayable colours 1070 million, 1xDVI-D, 3xHDMI, 2xDisplayPort, 1xAudio-In, 1xAudio-Out, 1xRS232, 1xUSB 2.0, 1xRJ45, Speakers, PSU Inbuilt, 600 mm x 400 mm
Kaina 3 801,46 €

Televizoriai, priedai ir namų kinas už prieinamą kainą!

Kadangi televizoriai, komerciniai ekranai ir priedai patapo tokie svarbūs mūsų gyvenime yra labai svarbu šiuos produktus išsirinkti tinkamai. Mes rekomenduojame į šią techniką žiūrėti kaip į ilgalaikę investiciją ir nepirkti pigiausių įrenginių, kadangi papildomų 200-300€ suma gali pakeisti vaizdo kokybę, vidines funkcijas labai smarkiai ir skirtumas bus kaip diena ir naktis. Įvairūs montavimo ir kiti priedai palengvins ekranų montavimą ant sienų, kitų paviršių. O kolonėlės ir kita audio technika prikels žiūrimus filmus, serialus į gyvenimą ir mes garantuojame, kad pasijusite lyg kino teatre.

 

Televizoriai, ekranai ir priedai internetu

Tinklas.eu e-parduotuvėje rasite didelį televizorių, priedų, komercinių ekranų pasirinkimą nebrangiai. Įvairių nuolaidų, išpardavimo metu galėsite įsigyti šią techniką pigiau.

Pirkinių krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Pirkinių krepšelis tuščias

 

Galite išbandyti populiarias paieškas
Rekomenduojamos prekės

Paskyra

Paskyra

Neturi paskyros?
Sukurti paskyrą