Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.

Išoriniai kietieji diskai (SSD, HDD)

Išoriniai kietieji diskai kaip ir kompiuteriuose gali būt dviejų rūšių. Standieji (SSD) diskai yra brangesni, tačiau žymiai spartesni ir atsparūs smūgiams. Kietieji diskai (HDD) naudoja senesnę technologiją, jie yra pigesni. Populiariausių prekinių ženklų Samsung, WD, Toshiba, Seagate, Silicon Power, Transcend, Adata išoriniai standieji diskai yra parduodami internetu, tinklas.eu el. parduotuvėje. Galite rinktis iš didesnio dydžio 3.5" ir mažesnių 2.5" matmenų, įvairios talpos: 500GB, 2TB, 1TB išorinių diskų naudojančių USB jungtį. Galbūt trūksta laisvos vietos jūsų Xbox One, X arba Playstation 5 žaidimų konsolėje? Mūsų parduotuvėje galite rasti naujausiems žaidimų kompiuteriams pritaikytus Xbox ir PS4 išorinius diskus. Šie įrenginiai yra ypač patogus būdas laikyti didelį kiekį informacijos, nuotraukų, filmų rankinėje, taip pat galite sukurti atsargines kopijas svarbiems failams ir tokiu būdu apsisaugoti nuo nelaimingų atsitikimų.

Išoriniai kietieji diskai (SSD, HDD)

Naudojami filtrai

Išoriniai kietieji, standieji diskai už prieinamą kainą!

Dauguma mūsų kompiuteriuose laiko ypač svarbius duomenis: asmeninės nuotraukos, dokumentai, sutartys ir kiti failai. Kad ir kaip atsargiai elgtumėmės, bet kurią dieną jūsų vidinis kompiuterio diskas gali sugesti arba operacinė sistema pradėti neveikti. Tokiems atvejams išoriniai kietieji diskai gali padėti, kadangi jie puikiai tinka atsarginių kopijų kūrimui. Vos poros mygtukų paspaudimu, galėsite išsaugoti ilgą laiką saugotus duomenis. Tai tik viena iš keleto priežasčių kodėl daugelis žmonių darbe, namuose šiuos įrenginius naudoja. Jeigu daug keliaujate, arba mėgstate dirbti darbą keliose vietose, išorinių diskų pagalba galėsite visus failus turėti su savimi.

Išorinių diskų talpa

Rinkdamiesi šią duomenų laikmeną galbūt pastebėjote, jog egzistuoja įvairiausių dydžių išoriniai diskai: 1TB, 2TB, 4TB, 500GB ir kt. Jeigu planuojate jame laikyti tik dokumentus, mažą kiekį nuotraukų, jums užteks ir mažesnės 500GB, 1TB išorinio kietojo disko. Tačiau jeigu planuojate jame turėti didelį kiekį nuotraukų, filmų ir kitų daugiau vietos užimančių duomenų, rekomenduojame rinktis bent 2TB talpos išorinį diską.

SSD ar HDD laikmena

Išoriniai SSD kietieji diskai pasižymi žymiai didesne failų perkelimo sparta, lengvesniu svoriu ir yra apsaugoti nuo kritimų. Jų kaina yra šiek tiek didesnė, tačiau mūsų nuomone daugumai žmonių SSD diskas yra geresnis pasirinkimas, nei HDD. Kietieji HDD diskai naudoja senesnę technologiją su magnetais, jie pasižymi mažesne kaina ir lėtesniu greičiu. Yra svarbu paminėti, jog nukritus HDD kietajam diskui, jis gali sugesti ir tokiu būdu prarasite jame esančius duomenis.

 

Išoriniai kietieji diskai internetu

Mūsų asortimente rasite išorinius diskus žema kaina, didelis pasirinkimas leis išsirinkti tinkamiausią, geriausiai atrodantį variantą. Vykstant įvairioms akcijoms ir išpardavimui galėsite įsigyti išorines duomenų laikmenas pigiau.

Pirkinių krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Pirkinių krepšelis tuščias

 

Galite išbandyti populiarias paieškas
Rekomenduojamos prekės

Paskyra

Paskyra

Neturi paskyros?
Sukurti paskyrą