Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.

Išmanieji namai

Išmaniųjų namų namų įranga yra tarpusavyje veikiančių, protingų ir prijungtų prie vieno bendro tinklo, įrenginių ir įvairių priedų sistema. Bluetooth, WiFi, ethernet arba Zigbee ryšių ir mobiliųjų programėlių dėka jūs galėsite daugumą išmanių namų įrenginių ypač paprastai valdyti su savo telefonu iš bet kurios pasaulio vietos. Stebėjimo kamerų ir įvairia apsaugos įrangos pagalba galėsite saugiai jaustis namuose, kad ir kur būtumėt. Robotai siurbliai ateis į pagalbą tvarkantis ir prižiūrint namų švarą, o įvairių jutiklių, išmanių rozečių ir apšvietimo pagalba galėsite susikurti bet kokį RGBW spalvų apšvietimą, pritaikyti namus jūsų norams bei tuo pačiu sutaupyti elektros, taip bus laiminga ir jūsų piniginė ir žemės planeta!

Rinkitės iš šiuolaikinių išmaniųjų lempų, šviestuvų, apsaugos ir vaizdo stebėjimo sistemų, robotų siurblių ir įvairios namų automatizacijos priedų internete pigiau.

Išmanieji namai

Naudojami filtrai

Išmanių namų įranga internetu

Specialios programėlės leidžia namų gyventojams kontroliuoti išmaniųjų namų įrenginius ir tokiu būdu prisideda prie namų saugumo, patogumo ir energijos taupymo. Internetas įrenginiuose susijungia į tam tikrą „Bridge“ arba WiFi maršrutizatorių tarpusavyje ir suteikia naudotojui naudingų duomenų, kurie leidžia automatizuoti įvairius veiksmus atsižvelgiant į jūsų poreikius, pavyzdžiui, valdyti apšvietimą, šildymą, buitinę techniką ir kt.

Išmanus apšvietimas

Išmanieji šviestuvai ir lempos gali būti valdomos Zigbee, Wi-Fi ir Bluetooth dėka. Išmaniuosius jungiklius galima užprogramuoti įsijungti/išsijungti konkrečiu laiku. Išmanus apšvietimas leidžia sutaupyti dideles elektros sąnaudas. Rinkitės iš populiariausių Philips Hue, Ledvance, Xiaomi ir kitų gamintojų išmanių šviestuvų.

Išmanioji apsaugos ir vaizdo stebėjimo sistema

Šiuolaikiški išmanios stebėjimo įrangos dėka galite būti užtikrinti, kad namai bus saugūs, kol jūs būsite išvykę. O signalizacijos įrengiamos tam, vagystės ar kito įvykio metu jūs ar apsauga būtų informuoti. Išmanios signalizacijos sistemos, įvairūs apsaugos jutikliai, priešgaisriniai dūmų ir dujų detektoriai ir kt.

 

Išmanieji namai internetu

Tinklas.eu parduotuvėje galite rinktis iš populiariausių gamintojų prekių nebrangiai. O vysktančių akcijų, išpardavimo metu galėsite įsigyti išmaniųjų namų įrangą pigiau.

Pirkinių krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Pirkinių krepšelis tuščias

 

Galite išbandyti populiarias paieškas
Rekomenduojamos prekės

Paskyra

Paskyra

Neturi paskyros?
Sukurti paskyrą