Filtruoti pagal

Atnaujinti (refurbished)

Atnaujinti (refurbished) kompiuteriai - tai geros būklės ir išvaizdos originalūs kompiuteriai, kurie buvo išimti iš originalaus įpakavimo ir galėjo būti naudoti. Visi mūsų parduodami refurbished kompiuteriai yra išsamiai patikrinti, dauguma - vos kelių mėnesių senumo, kai kurie - išvis nenaudoti, pvz. sugrąžinti po parodos ar apsigalvojus pirkėjui. Jei kompiuteriai buvo naudoti - jie atnaujinami (restauruojami) oficialių gamintojų arba lietuvoje.

Kompiuteriams suteikiama 1-2 metų garantija (senesnių modelių baterijai, klaviatūroms, DVD/CD įrenginiams ir kietajam diskui suteikiama 3 mėn. garantija, kitoms dalims - 12 mėn.).

Mes parduodame paruoštus naudojimui kompiuterius (su operacine sistema bei visomis darbui ar pramogoms reikalingomis programomis) - Jūs įsigysite visas Jums reikalingas funkcijas atliekantį ir iškart paruoštą darbui kompiuterį.

Atnaujinti (refurbished)

Naudojami filtrai

HP ProDesk 600 G2 SFF
  • Nauja
search

HP ProDesk 600 G2 SFF

HP ProDesk 600 G2 SFF - nedidelio dydžio, greitas ir modernaus dizaino stalinis kompiuteris ypač tinkantis mokslams, biuro darbams ar kitoms užduotims kurios nereikalauja išorinės vaizdo posistemės. Naudojantis mažai elektros energijos ir neužimantis daug vietos ant stalo ar po juo.

Kaina 289,00 €
Fujitsu Esprimo E700 SFF
search

Fujitsu Esprimo E700 SFF

Fujitsu Esprimo - nedidelio dydžio, pakankamai greitas ir modernaus dizaino stalinis kompiuteris ypač tinkantis mokslams, biuro darbams, interneto naršymui ar kitoms užduotims kurios nereikalauja išorinės vaizdo posistemės.

Naudojantis mažai elektros energijos ir neužimantis daug vietos ant stalo ar po juo.

Kaina 92,00 €
Lenovo ThinkCentre M800 SFF
search

Lenovo ThinkCentre M800 SFF

Lenovo ThinkCentre M800 - nedidelio dydžio, greitas ir modernaus dizaino stalinis kompiuteris ypač tinkantis mokslams, biuro darbams ar kitoms užduotims kurios nereikalauja išorinės vaizdo posistemės. Naudojantis mažai elektros energijos ir neužimantis daug vietos ant stalo ar po juo.

Kaina 339,00 €
Dell OptiPlex 3050 SFF
search

Dell OptiPlex 3050 SFF

Dell OptiPlex 3050 - nedidelio dydžio, greitas ir modernaus dizaino stalinis kompiuteris ypač tinkantis mokslams, biuro darbams ar kitoms užduotims kurios nereikalauja išorinės vaizdo posistemės. Naudojantis mažai elektros energijos ir neužimantis daug vietos ant stalo ar po juo.

Kaina 269,00 €
Lenovo Thinkcenter M710s SFF
search

Lenovo Thinkcenter M710s SFF

Lenovo Thinkcenter M710s - nedidelio dydžio, greitas ir modernaus dizaino stalinis kompiuteris turintis spartų Intel Core i5-6500 procesorių, 256GB SSD arba 500GB HDD vidinę atmintį, ypač tinkantis mokslams, biuro darbams ar kitoms užduotims kurios nereikalauja išorinės vaizdo posistemės. Naudojantis mažai elektros energijos ir neužimantis daug vietos ant stalo ar po juo.

Kaina 359,00 €

Kokiems darbams verta pirkti atnaujintą (restauruotą) kompiuterį?

Kviečiame įsigyti atnaujintus (angl. refurbished) Dell, HP, Compaq, Lenovo, Fujitsu, Siemens, Asus, Acer, Apple, Toshiba ir kitų geriausių užsienio gamintojų kompiuterius.. Atnaujinti kompiuteriai tinka praktiškai toms pačioms užduotims, kaip ir nauji - t.y. darbui su biuro, apskaitos ir interneto programomis, mokymuisi, nuotraukų bei filmų peržiūrai, muzikos klausymuisi bei kitoms pramogoms, kai kuriuos modelius galima naudoti kaip serverius ir t.t. Jei kompiuteris pagamintas šiais ar praeitais metais - jo greitis, kaupiklio talpa ir kitos galimybės bus analogiškos naujiems, senesni refurbished kompiuteriai bus šiek tiek lėtesni ir turės mažesnio dydžio vidinius diskus nei nauji, todėl jie gali netikti norintiems žaisti naujausius kompiuterinius žaidimus ar užsiimantiems aukštos raiškos video (pvz. HD filmų) redagavimu. Perkant atnaujintą kompiuterį sutaupoma iki 70% palyginus su naujo kompiuterio kaina, todėl juos ypač apsimoka pirkti daug keliaujantiems ar dirbantiems su kompiuteriu nepalankioje aplinkoje, pvz. automobilių servise ar garaže. Dauguma mūsų siūlomų refurbished kompiuterių yra gana nauji modeliai, todėl galite lengvai palyginti jų kainą su siūlomais naujais.

Rinkdamiesi atnaujintą kompiuterį, prisidedate prie gamtos išsaugojimo, tausodami gamtos išteklius.

Nešiojamų kompiuterių kainos - nuo 250€, stacionarių - nuo 160€. Išrankūs klientai galės pasirinkti iš daugiau nei 20 kompiuterių modelių.

Kam mokėti brangiau? Įsigykite jūsų poreikius atitinkantį kompiuterį už labai gerą kainą!