Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.

Kompiuterių priedai

Kompiuterių aksesuarai yra tiek pat reikalingi, kiek patys kompiuteriai. Ypač retai kam šiais laikais kyla abejonės, ar kompiuterinė technika reikalinga gyvenime – šių įrenginių dėka mes atliekame didžiulę dalį darbų, sužinome naujienas ir galime pasijausti lyg be rankų ar kojų. Tačiau patogų naudojimąsi kompiuteriais užtikrina ne tik vidiniai jo komponentai, kompiuterinės pelės ir kilimėliai, išorinės diskų laikmenos, įvairūs kabeliai ir adapteriai ir t.t. O kaip gi nepamiršti ausinių, mechaninių, membraninių ir kitų klaviatūrų, jos ypač svarbios, kadangi dauguma mūsų praleidžiame didelę dienos dalį rašydami įvairų tekstą. O ypač šiuo metu mokiniams ir darbui namuose yra reikalingos internetinės web kameros, mikrofonai. Mūsų asortimente galite rasti kompiuterių priedus žema kaina, taip ne tik liksite jūs laimingi, bet ir jūsų piniginė.

Kompiuterių priedai

Naudojami filtrai

Kompiuterių priedai už prieinamą kainą

Net jeigu ir galvojate, kad mažytis aksesuaras skirtumo nepakeis, išsirinkę tinkamas dalis ir įrenginius pasikeitimas naudojime bus kardinalus. Puikūs to pavyzdžiai yra ergonomiška darbui ar žaidimams pritaikyta pelė, kilimėlis. Ypač jeigu ruošiatės žaisti kompiuterinius žaidimus mes labai smarkiai rekomenduojame daugiau pasigilinti ir nepirkti pačios pigiausios, skirtumas tarp paprastos Defender, Modecom biurui ar paprastam naudojimui skirtos ir žaidimams pritaikytos Logitech, Razer, Steelseries, Glorious, HyperX pelės žaidimuose bus didžiulis.

Duomenų laikmenos

Jeigu vertinate savo darbą ir failus. Išorinio SSD ar HDD disko turėjimas yra privalomas. Tokiu būdu galėsite ne tik savo norimus failus turėti su savimi, bet ir galėsite pasidaryti svarbių failų išorinės kopijas ir apsisaugoti nuo netyčinio ištrynimo ar defekto.

Kompiuterių aksesuarai internetu

Mūsų parduotuvėje rasite populiariausių ir geriausių gamintojų: Logitech, Razer, Steelseries, Cooler Master, HyperX, Kingston, Adata, Corsair, Xiaomi, Western Digital, Saumsung, Lenovo, Aukey ir kitų gamintojų peles, klaviatūras, išorinius ir vidinius diskus, web kameras, piešimo planšetes, USB šakotuvus, prailgintojus ir kitus priedus nebrangiai. O vykstančių akcijų, išpardavimo metu šias prekes įsigysite dar pigiau.

Pirkinių krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Pirkinių krepšelis tuščias

 

Galite išbandyti populiarias paieškas
Rekomenduojamos prekės

Paskyra

Paskyra

Neturi paskyros?
Sukurti paskyrą