Filtruoti pagal

Serveriai

Padėsime išsirinkti bei sukonfigūruosime pagal Jūsų poreikius verslui arba asmeniniams poreikiams tinkamiausia serverinį kompiuterį. Prekiaujame atnaujintais (refurbished), bei naujais Dell, Asus, HP, Compaq, Lenovo, IBM, Samsung, Fujitsu-Siemens, Apple ir kitų gamintojų serveriais bei darbinėmis stotimis (Workstation).

Serveriams skirti gali būti ir mikro kompiuteriai, kaip RaspberryPi, pastarieji naudoja labai mažai elektros energijos ir todėl puikiai tinka naudoti asmeniniams bei nedidelės įmonės poreikiams kaip duomenų (failų) ar "debesų"(Cloud) technologijos serveris.

Serveriai

Naudojami filtrai

Dell Poweredge R710
search

Dell Poweredge R710

Dell Poweredge R710 - vidutinės klasės patikimas serveris su 2,5 colio diskais. Plačios panaudojimo galimybės - nuo dokumentų ir kt. failų saugyklos ir bendradarbiavimo (Cloud computing), "Terminal-server" iki virtualių serverių talpinimo - priklausomai nuo apkrovos galima įdiegti iki 100 virtualių serverių.

Kaina 279,00 €
Dell Poweredge R610
search

Dell Poweredge R610

Dell Poweredge R610 - kiek senesnis, vidutinės klasės patikimas serveris su 2,5 colio diskais. Plačios panaudojimo galimybės - nuo dokumentų ir kt. failų saugyklos ir bendradarbiavimo (Cloud computing), "Terminal-server" iki virtualių serverių talpinimo - priklausomai nuo apkrovos galima įdiegti iki 100 virtualių serverių.

Kaina 369,00 €
Hp Proliant DL380 G7 R2U
search

Hp Proliant DL380 G7 R2U

Hp Proliant DL380 G7 R2U - vidutinės klasės patikimas serveris su 2,5 colio diskais. Plačios panaudojimo galimybės - nuo dokumentų ir kt. failų saugyklos ir bendradarbiavimo (Cloud computing), "Terminal-server" iki virtualių serverių talpinimo - priklausomai nuo apkrovos galima įdiegti iki 100 virtualių serverių.

Kaina 329,00 €
HP ProLiant DL360p Gen8 R1U
search

HP ProLiant DL360p Gen8 R1U

HP ProLiant DL360p Gen8 - naujesnės kartos, aukštesnės klasės patikimas serveris su 3,5 colio diskais. Plačios panaudojimo galimybės - nuo dokumentų ir kt. failų saugyklos ir bendradarbiavimo (Cloud computing), "Terminal-server" iki virtualių serverių talpinimo - priklausomai nuo apkrovos galima įdiegti iki 100 virtualių serverių.

Kaina 688,00 €

Jūs gausite pilnai paruoštus naudojimui bei ištestuotus serverius ar darbo stotis (Workstation) su legalia Ubuntu/Debian/Fedora/CentOS/RedHat/Baltix Linux ar kita Jums tinkamiausia serverine operacine sistema, NextCloud/OwnCloud bendradarbiavimo bei dokumentų ir kt. failų ("Debesų kompiuterijos"), duomenų bazių, el. pašto, atsarginių kopijų, "Terminal-server" ir kita programine įranga bei kitomis Jums reikalingomis programomis.

Kompiuteriuose įdiegta programinė įranga yra visavertė (neriboto naudojimo licencijos).